Dziewczyna Keanu Reeves dokonała swojego medialnego debiutu. Gwiazdor pierwszy raz od wielu lat zdecydował się na związek, a teraz przedstawił swoją nową partnerkę. Czy to koniec samotności aktora?

Dziewczyna Keanu Reevesa po raz pierwszy raz pojawiła się z aktorem publicznie. Gwiazdor długo nie był z nikim związany, więc jego nowa relacja przyciągnęła dużo uwagi mediów. Kim jest jego dziewczyna?

Keanu Reeves z partnerką

Keanu Reeves jest u szczytu swojej kariery. Gra w niesamowicie popularnej serii John Wick w głównej roli, pojawi się w grze Cyberpunk 2077 oraz w kolejnej części serii Bill & Ted. Okazuje się, że życie osobiste aktora jest równie udane, gdy gwiazdor i jego dziewczyna pojawili się razem na czerwonym dywanie.

Keanu Reeves złamał serca wielbicielom i wielbicielkom pokazując się z nową partnerką na gali LACMA Art+Film w Los Angeles. Towarzyszka aktora nazywa się Alexandra Grant, z którą na czerwonym dywanie trzymał się za ręce.

dziewczyna
fot. Marybel Le Pape

Dziewczyna Keanu Reevesa: Kim jest Alexandra Grant?

Alexandra Grant jest artystką. Współpracowała z aktorem tworząc ilustracje do dwóch książkek, które napisał. Ich zawodowa relacja zaczęła się w roku 2011, a od tego czasu założyli razem nawet wydawnictwo.

Związek z artystką ma szansę złamać złą passę dla aktora. Jego pierwszy medialny związek z Jessicą Syme był pełen tragicznych wiadomości. Aktorka w 1999 roku urodziła martwe dziecko po ośmiu miesiącach ciąży. Dwa lata później Jessica Syme zginęła w wypadku drogowym, co załamało gwiazdora. Od tego czasu tylko jedna dziewczyna, aktorka China Chow skradła serca Keanu Reevesa. Czy teraz w końcu znajdzie szczęście?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

dziewczyna
fot. instagram.com/grantalexandra

Dotychczas łączyły ich więzy zawodowe.

dziewczyna
fot. instagram.com/grantalexandra

Dziewczyna Keanu Reevesa jest artystką.

dziewczyna
fot. instagram.com/grantalexandra

Alexandra Grant jest nową partnerką aktora.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Miały dawać radość, a nie żyje przez nie już ponad 70 dzieci. Miliony sztuk wycofanych ze sprzedaży
  2. Związek Barbary Kurdej-Szatan przechodzi kryzys? Najnowsze zdjęcia nie pozostawiają złudzeń
  3. Tomasz Kammel również odejdzie z „Pytania na śniadanie”? Media donoszą przykre informacje
  4. Poród Joanny Krupy. Gwiazda rodziła w luksusach, zapłaciła za to fortunę
  5. 70-letni aktor zostanie ojcem. 33 lata młodsza partnerka jest w ciąży
  6. Agnieszka Woźniak-Starak na grobie swojego męża, rozdzierające sceny. Potrzebny był helikopter, serce się łamie
  7. Tysiące Polaków używają popularnego szamponu. Nikt nie wie, że producent ukrywa straszną prawdę
Poprzedni artykułNaturalne kosmetyki galeniczne Alba1913 w Beauty Hall Elektrowni Powiśle
Następny artykuł99-latek wniósł o rozwód, gdy dowiedział się o romansie żony sprzed 70 lat. Małżeństwo było razem 80 lat
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Skończyła filologię niemiecką i amerykanistykę. Interesuje się życiem gwiazd i historią ruchów lewicowych na świecie. W wolnych chwilach ogląda polskie filmy z lat 60.