Dziewczyna ćwiczyła śpiewanie piosenki. Swoimi postępami postanowiła podzielić się z internautami, nagrywając postępy swojej pracy. W trakcie nagrania nagle usłyszała ogromny hałas, szybko odwróciła się za siebie, kiedy z sufitu jej pokoju zwisała ludzka noga. Wideo obejrzało już 6 milionów użytkowników.

Dziewczyna chciała tylko pochwalić się swoimi umiejętnościami wokalnymi. Niestety popularność jej nagrania nie zyskała aż tylu fanów, dzięki wykonaniu jej piosenki, a za sprawą niestandardowej sytuacji, jaka miała miejsce w jej pokoju.

W pokoju dziewczyny nagle znalazła się ludzka noga

Nagranie szybko obiegło internet. Jego bohaterka, młoda Amerykanka nagrywała, jak śpiewa bardzo smutną i melancholijną piosenkę. Nagle w jej suficie pojawiła się ogromna dziura, z której zwisała ludzka noga. Dziewczyna z przerażeniem odwróciła się od kamery swojego telefonu i dosłownie zamarła.

Okazało się, że właścicielką zwisającej nogi jest mama internautki, która przechodziła przez strych znajdujący się tuż nad pokojem jej córki. Ponieważ wiadomo było, że konstrukcja poddasza jest bardzo lekka, należało przechodzić specjalnie postawioną kładką. Jednak mama potknęła się i oparła na niepewnej konstrukcji, chwilę później jej noga zwisała w pokoju córki.

  1. Małgorzata Rozenek pojawiła się w ”Dzień dobry TVN”. Uwagę zwraca jedna rzecz na jej ręce, jest warta 75 tysięcy
  2. Przeszłość Dagmary Kaźmierskiej z „Królowych życia” daje do myślenia. Mroczne sekrety

Wideo obejrzało 6 milionów internautów

Nagranie trafiło na TikToka i w ten sposób podbiło internet, w ciągu zaledwie 6 dni obejrzało je prawie 6 i pół miliona osób, a około 2 miliony je polubiło. 50 tysięcy internautów pozostawiło pod nagraniem komentarz, w którym bardzo chwalą wyjątkowy występ niespodziankę, mamy młodej wykonawczyni.

Sama mama podeszła do sprawy z wielkim dystansem i podobno uwielbia czytać słowa internautów na temat jej wpadki. Na szczęście nie stało się nic bardzo poważnego, jednak kobieta złamała nogę. Nastolatka zapewniła internautów, że poza tą kontuzją wszystko z rodzicielką jest w porządku. Internauci oprócz pochwał dla mamy, jako niespodziewanej gwiazdy koncertu,  nie szczędzą też krytyki wobec amerykańskich domów, które faktycznie mają bardzo niepewne konstrukcje.

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

dziewczyna
fot. tiktok.com/lizjsm_

Nastolatka w wielkim stresie śpiewała swoją piosenkę, gdy nagle do pokoju wpadła jej mama.

dziewczyna
fot. tiktok.com/lizjsm_

Taki widok zaskoczyłby każdego.

@lizjsm_live footage of my mom telling me to break a leg ##FreezeFramePhoto ##GardenProject ##shesokay ##breakaleg ##ceiling ##musical ##fyp♬ original sound – lizjsm_

ZOBACZ TEŻ:

  1. Miał tylko 31-lat, całe życie było przed nim. Media przekazały właśnie wiadomość o tragicznej śmierci
  2. TVN przekazało pilny apel z Sopotu. Sytuacja wymyka się spod kontroli. Nie jest dobrze
  3. Janusz Chabior wziął ślub. Gratulacje, panna młoda wyglądała pięknie
  4. Zaskakujące informacje o Jacku z „Gogglebox”. Nie do wiary, czym zajmował się kilka lat temu
  5. Zatrważająca wiadomość, nie żyje 26-letni muzyk. Zginął na oczach ukochanej
  6. Dodatkowe 4 tysiące złotych dla emerytów. Coraz więcej seniorów otrzymuje specjalny bonus

źródło: o2.pl

 

 

Poprzedni artykułTVP przekazało dramatyczną wiadomość, nie żyje wspaniały Polak. Zmarł dziś w nocy, nie miał szans
Następny artykułKobieta obudziła się i zobaczyła ogień. Zaczęła wyrzucać swoje dzieci przez okno, nie widziała innej możliwości
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl