Dziewczyna nie spodziewała się, że kiedykolwiek trafi na taką niespodziankę na samym środku drogi. To, co znalazła w środku porzuconego na środku drogi worka, nie było niczym przyjemnym, ale, tak czy inaczej, kobieta była szczęśliwa, że zatrzymała się tam, gdzie się zatrzymała. 

Jej życie drastycznie zmieniły dwie malutkie decyzje, które tego dnia podjęła. Pierwszą z nich było wybranie nieco innej grogi do pracy, drugą — sprawdzenie zawartości porzuconego na ulicy worka. Od kiedy to zrobiła, dziewczyna jest zupełnie odmienionym człowiekiem, żyjącym kompletnie inne życie niż do tej pory. 

Dziewczyna musiała gwałtownie wyhamować

Malissa była dramatycznie spóźniona do pracy. Nie czuła, żeby byłby do dobry przykład dla uczniów szkoły podstawowej, w której dziewczyna jest nauczycielką. Z drugiej strony, wciskanie gazu do dechy też nie byłoby dobrym pomysłem. Kobieta uznała więc, że najlepiej będzie pojechać mniej uczęszczaną drogą. Okazało się, że to świetny pomysł.

Jadąc tą nową trasą, Malissa zauważyła torbę leżącą na środku drogi. Kobieta gwałtownie wyhamowała, tak, aby nie uderzyć w leżący na drodze pakunek. Na całe szczęście, że dziewczyna miała taki dobry refleks. Gwałtownie hamując obok czarnej torby, kobieta bowiem zauważyła coś bardzo niepokojącego.

Sprawna reakcja

Dziewczyna zatrzymała swój samochód na uboczu i podbiegła do torby, która ją zaniepokoiła. Kiedy się do niej zbliżyła, zauważyła, że pakunek wyraźnie się porusza — musiało być w nim coś żywego. Natychmiast rozdarła torbę, by zbadać jej zawartość — wówczas spełniły się jej najgorsze przewidywania. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

W pakunku był szczeniaczek, wyraźnie porzucony tam przez właścicieli. Dziewczyna oczywiście od razu zgłosiła swoje znalezisko na policję, żeby sprawdzić, czy zwierzę nie zostało na przykład ukradzione. Okazało się jednak, że nie, pieska nikt nie poszukuje. 

Ostatecznie, kochający dom postanowiła dać mu Melissa. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

dziewczyna
fot. The Dodo, youtube.com

Piesek od razy pokochał nową panią. 

dziewczyna
fot. The Dodo, youtube.com

To straszne, że można się tak zachować.dziewczyna

fot. The Dodo, youtube.comBiedny pies!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Trutka na szczury w lekach. 2 mln Polaków zagrożonych, ministerstwo powołało sztab kryzysowy
  2. Bobas usiadł na odpoczywającym kocie. Zwierzak zareagował w jedyny możliwy sposób
  3. Dorota Szelągowska pokazała swoją choinkę. Internauci wytknęli jej jeden szczegół, są wściekli
  4. Były mąż napisał list do nowego partnera swojej małżonki. Był szczery do bólu
  5. Powiedziała szczeniakowi, że go kocha. Usłyszała, co jej odpowiedział i złapała się za głowę

źródła: webniusy.com

Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego