Dziewczyna w trakcie jazdy samochodem z ukochanym położyła nogi na desce rozdzielczej samochodu. Kiedy zasnęła, doszło do tragedii. Swoją szokującą historią, postanowiła podzielić się w sieci. To straszne, jakie scenariusze pisze nam życie. Nieuważne zachowanie kosztowało ją najwyższą cenę. 

Jeden ruch jest w stanie zmienić całe nasze życie, a historia, której doświadczyła ta dziewczyna, jest najlepszym dowodem potwierdzającym te słowa. Kiedy kobieta wraz ze swoim ukochanym wracała do domu, przeżyła coś, czego prawdopodobnie nigdy nie mogłaby się spodziewać. 

Dziewczyna położyła nogi na desce rozdzielczej

22-letka w trakcie drogi korzystając z okazji, iż to jej ukochany prowadzi auto, postanowiła uciąć sobie krótką drzemkę. Aby móc w pełni się zrelaksować, swoje nogi położyła na desce rozdzielczej. Chwilę później doszło do tragedii.

Dziewczyna
instagram.com @leggyloving56789

Dziewczyna przeżyła tragiczny wypadek. 

Ich niewielkich rozmiarów pojazd zderzył się z motocyklem, a to na autostradzie wywołało reakcję łańcuchową. Doszło do karambolu, który raz na zawsze odmieniał życie uczestników wypadku. Co prawda, Bethany i jej chłopak przeżyli, ale kobieta doznała złamania obu nóg. W momencie, gdy włączyły się poduszki powietrzne, trafiły ją prosto w zgięcie kolan. Te z kolei uderzyły ją w twarz, przemieszczając żuchwę oraz łamiąc jeden z oczodołów.

Jej życie przemieniło się w piekło

Dziewczyna nie pamięta wypadku, ale z jego konsekwencjami zmaga się do dziś. Każdego ranka po przebudzeniu odczuwa ból, którego nie jest w stanie znieść bez zażycia leków przeciwbólowych.

Oprócz tego zmuszona jest nosić specjalne obuwie ortopedyczne, a o prowadzeniu aktywnego trybu życia może raz na zawsze zapomnieć. Kobieta szczerze przyznaje, że ma ogromną nadzieję, iż jej wyznanie w sieci będzie swego rodzaju przestrogą i nauczką na przyszłość. Ze wszystkich sił pragnie zapobiec podobnym sytuacjom na drodze.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

 

Dziewczyna
facebook.com

Bała się, że już nigdy nie stanie na władnych nogach. 

Dziewczyna
facebook.com

Samochód został doszczętnie zniszczony. 

Fot. facebook.com

 Bethany

ZOBACZ TEŻ:

  1. Twoje zakupy z Biedronki przywiezie ci kurier. Nowa usługa podbija rynek
  2. Dziecko i pies? Ciężarna kobieta tłumaczy psu, że jest w ciąży, jego reakcja zachwyca
  3. Gosia Andrzejewicz przeszła metamorfozę, która odbiera mowę. W życiu byśmy jej nie poznali na najnowszych zdjęciach
  4. Rok urodzenia ma wpływ na twoje całe życie. Tybetański horoskop wyjawia prawdę
  5. Zrobili Kożuchowskiej i Foremniak zdjęcia od dołu. Uznano, że starsza koleżanka zdeklasowała urodą
  6. 20 minut roboty i rodzina upojona błogością. Najlepszy na świecie przepis na naleśniki z tajemniczym trikiem
Poprzedni artykułAgata Duda w Londynie. Pierwsza Dama w ognistej stylizacji
Następny artykułNajlepsze fryzury do sukienki hiszpanki. Odkryte ramiona robią wrażenie
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.