Dziewczyna swoim destrukcyjnym zachowaniem i ciągłymi namowami sprawiła, że jej ukochany chłopak popełnił samobójstwo. Teraz najprawdopodobniej poniesie spore konsekwencje swojego czynu. Co prawda to nie zwróci życia chłopakowi, ale takie sytuacje nikomu nie powinny uchodzić płazem.

22-letni chłopak odebrał sobie życie około półtorej godziny przed rozdaniem dyplomów kończących szkołę. Pomimo tego, że śledczy zajmujący się sprawą dokładnie wiedzieli, że sam dokonał tego czynu, jego dziewczyna została oskarżona o nieumyślne spowodowanie śmierci.

Dziewczyna nakłoniła ukochanego do śmierci

Inyoung You to 21-letnia dziewczyna, która studiowała na jednym z Uniwersytetów w Bostonie. To właśnie tam poznała swojego chłopaka Alexandra Urtula. Według doniesień The New York Times kobieta przyczyniła się do nieumyślnego spowodowania śmierci swojego partnera.

Dziewczyna
Biuro Prokuratora Generalnego okręgu Suffolk

Dziewczyna nakłoniła ukochanego do śmierci. 

Dziennik powołuje się na słowa Rachael Rollins, prokurator okręgowej Suffolk County, która w trakcie rozprawy wyznała, że dziewczyna znęcała się na swoim chłopakiem fizycznie, psychicznie, a także werbalnie. Przemoc w ich związku nieustannie się nasiliła, a tuż przed śmiercią chłopaka osiągnęła horrendalne rozmiary, które okazały się dla niego nie do zniesienia. You miała posunąć się nawet do takich stwierdzeń jak: musisz umrzeć czy pójdź się zabić.

Grozi jej kara pozbawienia wolności

– Pani You zachowywała się lekkomyślnie i złośliwie, co pozbawiło pana Urtulę woli życia. – mówiła prokurator w trakcie rozprawy. 

Prokurator Rachael Rollins dodała również, że przemoc domowa nie zawsze wygląda w ten sam sposób. Zawsze jednak dotyczy poczucia władzy i chorobliwego kontrolowania drugiej osoby.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Dziewczyna
Instagram.com @christianw

W wiadomościach namawiała go do samobójstwa.

Dziewczyna
Unsplash.com @lensinkmitchel

Dziewczyna może trafić do więzienia.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Twój telefon nie wytrzyma kilku godzin. Uważaj na najnowszą aktualizację
  2. Kim jest Małgorzata Tomaszewska? Nowa prowadząca ”Pytanie na Śniadanie” ma znanego ojca
  3. Obsada „365 dni” ujawniona! Wiemy, kto zagra Laurę Biel i Massima
  4. Matka adoptowała 3 dzieci, choć miała już 5 własnych. Wszystko z powodu jej sąsiadki
  5. Mama znalazła w pokoju syna sekretne drzwi za szafą. Kiedy je otworzyła, trudno było jej uwierzyć w to, co widzi
  6. Marta Kaczyńska podnosi alarm. Zdrowie, a nawet życie, milionów Polaków jest zagrożone

Źródło: wysokieobcasy.pl

Poprzedni artykułLudzie drwili z niej i nazywali pitbullem. Przeszła operację plastyczną i uciszyła hejterów
Następny artykułCzy da się wytresować kota? Koci behawiorysta odpowiada
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.