Dziewczyna zrobiła selfie, które później wysłała do swoich znajomych. Wystarczyła zaledwie chwila, aby odzew z ich strony był naprawdę ogromny. Na zdjęciu dostrzeli jeden szczegół, który zmienił wszystko. Okazało się, że dziewczyna nie była sama, a nieproszony gość… zmroził krew w żyłach. Nie ulega wątpliwości, że ten kadr na długo pozostanie w ich pamięci.

Moda na robienie selfie już jakiś czas temu zawładnęła światem. Ludzie na całym świecie dzięki jednemu pstryknięciu aparatem są w stanie zatrzymać cudowne wspomnienia na dłużej, a przy okazji dzielić się swoim szczęściem z innymi. Okazuje się, że niekiedy zdjęcie jest w stanie zupełnie zmienić życie. Nie ulega wątpliwości, że ta dziewczyna dwa razy zastanowi się, zanim po raz kolejny wyśle zdjęcie do swoich znajomych. Odkrycie, którego dokonali, powaliło ją na kolana.

Dziewczyna zrobiła sobie selfie 

Teoretycznie nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, ponieważ tysiące ludzi na świecie każdego dnia wysyła zdjęcia do swoich najbliższych znajomych. Tym razem jednak jeden drobny szczegół, który odbiorcy dostrzegli… dosłownie zmroził krew w żyłach.

Dziewczyna, która na co dzień mieszka w Wielkiej Brytanii, na czacie grupowym wysłała selfie, ukazujący jej stan po hucznej i zakrapianej imprezie. Niestety nie zauważyła pewnego szczegółu, który jej przyjaciele dostrzegli w jednej chwili. Kiedy zdjęcie młodej przedstawicielki płci pięknej obiegło sieć… internauci nie potrafili ukryć obrzydzenia.

  1. Jej mąż nie żyje od 8 lat. Wciąż dostaje od niego kwiaty na Walentynki
  2. Kobieta ważyła 490 kilogramów. Wydarzyło się najgorsze, zdjęcia odbierają mowę

Jeden szczegół zmienił wszystko 

Szczegół, który dostrzegli znajomi, w mgnieniu oka wywołał prawdziwe poruszenie. Wszystko wskazuje na to, że młoda kobieta nie zauważyła… pająka, który ukrył się w kapturze jej szlafroka. Całe szczęście, grupowicze natychmiast ją ostrzegli, dzięki czemu mogla podjąć natychmiastowe działanie w celu pozbycia się niechcianego intruza. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Aby ostrzec innych przed czyhającymi na nas zagrożeniami, zdjęcie koleżanki opublikowali na Twitterze. Odzew ze strony internautów był naprawdę imponujący. Okazuje się, że nawet we własnym domu nie możemy czuć się bezpieczni. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Dziewczyna
twitter.com

Dziewczyna wywołała w sieci prawdziwe poruszenie. 

Dziewczyna
twitter.com

Znajomi na zdjęciu dostrzegli pewien szczegół. 

Dziewczyna
twitter.com

 Dziewczyna na zdjęciu nie była sama. W jej kapturze skrywał się pająk.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Sygnały wysyłane przez naszą wątrobę, gdy ma już dosyć. Dostrzeżesz je gołym okiem
  2. Sztorm wyrzucił na brzeg statek widmo. Władze apelują, by nikt się nie zbliżał
  3. Opiekunka w żłobku bezkarnie robiła dzieciom krzywdę. Wszystko ujawnił monitoring
  4. Nastolatka prawie straciła palce przez swój niezdrowy nawyk. Zmaga się z nim prawie 30% populacji
  5. Tata dla żartu naśladuje zdjęcia swojej córki. Ma już 2 razy więcej obserwujących od niej
  6. Jak ukochana osoba mogła tak potraktować Zenka Martyniuka? Okropne upokorzenie, musiało zaboleć

Źródło: webniusy.pl

Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.