Dziewczyna stała się prawdziwą gwiazdą Internetu. Swoją popularność zawdzięcza niezwykłym wyczynom na lodzie. Zamiast łyżew zdecydowała się na… niebotycznie wysokie szpilki. W myśl zasady: damą się jest, a nie bywa…, nawet gruba tafla lodu nie powinna nam przeszkodzić w zaprezentowaniu nowej pary butów.

Chodzenie na szpilkach nie bez przyczyny bardzo często określane jest mianem prawdziwej sztuki. Wymaga ono doświadczenia, nieustannej praktyki, no i oczywiście precyzji. Problemy zaczynają się, wtedy, gdy naszą nową parę szpilek pragniemy włożyć zimą. W tej sytuacji nawet przejście przez ulicę może okazać się wyzwaniem nie do przeskoczenia.

Dziewczyna próbuje przejść przez oblodzoną ulicę

Jej zmagania zostały uwiecznione na filmiku. Nie ma w tym nic dziwnego, że gdy tylko nagranie dokumentujące jej próby chodzenia po śliskiej ulicy trafiły do sieci… blondynka zyskała ogromną sławę.

Dziewczyna
Screen z filmiku Youtube

Dziewczyna udowodniła, że w walce z lodem wszystkie chwyty są dozwolone.

Gołym okiem widać, że decyzja o włożeniu szpilek kosztowała ją masę wysiłku. Pomimo trudności stara się stawiać kolejne kroki na drodze pokrytej ogromną warstwą lodu. Jej nogi się ślizgają, a ona robi co może, aby tylko nie stracić równowagi. Wówczas mogłoby zakończyć się to prawdziwą katastrofą. Pamiętacie program Gwiazdy tańczą na lodzie emitowany na kanale TVP2? Takiego występu bez dwóch zdań nie powstydziliby się jego uczestnicy!

Internautom trudno powstrzymać łzy

Oczywiście chodzi tu o łzy śmiechu. Z jednej strony nieudolne zmagania naszej bohaterki sprawiają, że od samego patrzenia bolą oczy. Z drugiej jednak zawzięcia się i determinacji mogłaby pozazdrościć jej niejedna z nas. A komentarzom pod filmikiem nie było końca.

– To było chyba jakieś wyzwanie. Przyznam, że szalone, ale mimo wszystko nie próbowałabym go wykonać – napisała jedna z kobiet.

– Ciekawe ile jej mieli zapłacić. Lubię szpilki, ale czegoś takiego w życiu bym nie zrobiła- dodała kolejna.

– Takiej odwagi i determinacji można tylko pozazdrościć- spuentowała ostatnia z Internautek.

ZOBACZ FILMIK DOKUMENTUJĄCY ZMAGANIA DZIEWCZYNY:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Skład NOWEGO rządu PiS. Według przecieków z partii, bez tych dwóch polityków się nie obejdzie
  2. Dziecięca aktorka Disneya dostała nagrodę za… swój pierwszy film dla dorosłych. Fani są zniesmaczeni
  3. Nie odwzajemnił miłości syna arabskiego szejka. Trafił za to do więzienia, gdzie był bity i gwałcony
  4. Teściowa nie ufała swojemu zięciowi, więc zainstalowała ukrytą kamerę. Zobaczyła, co robi z 15-letnią dziewczyną
  5. Minęły 3 lata od jego śmierci. Wygląd grobu Andrzeja Kopiczyńskiego „Czterdziestolatka” wywołuje ciarki
  6. Tata kopał grób dla swojej przedwcześnie zmarłej córki. Nagle z trumny obok usłyszał płacz

Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.