Dziewczyna, która wyszła na środek i zaczęła śpiewać, swoim wokalem wywołała ogólne poruszenie. Niewidoma gwiazda z autyzmem ma głos, o którym trudno jest zapomnieć. To zupełnie zrozumiałe, że na widowni polało się morze łez. Piosenka z jednego z filmów Walta Disneya najprawdopodobniej już zawsze kojarzona będzie właśnie z nią.

Młoda kobieta ubrana w lawendową sukienkę swoim wykonaniem popularnej piosenki doprowadziła wszystkich do łez. Do tej pory jej fenomenalny występ obejrzało ponad milion osób, a Internautom trudno jest ukryć zachwyt nad jej anielskim głosem. Nie ulega wątpliwości, że ten wykon naprawdę trudno będzie im wymazać z pamięci. Jej talent wywołuje ciarki na całym ciele.

Dziewczyna powaliła wszystkich na kolana

24-letnia Lavender Darcangelo w sieci okrzyknięta została mianem prawdziwej gwiazdy, a salwy zachwytu nad jej niepodważalnym talentem ciągnęły się w nieskończoność. Niewidoma dziewczyna z autyzmem wyszła na scenę podczas jednej z imprez w First Parish Church w Fitchburg w stanie Massachusett i doprowadziła wszystkich do łez.

Dziewczyna
screen z filmiku twitter.com

Dziewczyna zdecydowała się zaśpiewać piosenkę Part of Your World z kultowego już filmu Walta Disneya The Little Mermaid. Jej oszałamiający występ na długi pozostanie w pamięci zgromadzonych gości. Nic dziwnego, że sam Rufus Gifford, były ambasador USA w Danii napisał o tym na swoim Twitterze.

– Młoda kobieta weszła dziś na scenę do Fitchburga. Przedstawia się jako Lawenda. Mówi nam, że jest niewidoma i autystyczna. Chce zaśpiewać na cześć LGBT Pride. Wykonuje jedną z moich ulubionych piosenek, wszyscy byli wzruszeni – wspomina mężczyzna.

Na czym polega autyzm?

Autyzm to zaburzenie o charakterze neurologicznym, dotyczącym mózgu, najczęściej mającym podłoże genetyczne. Pierwsze objawy ujawniają się już na etapie okresu dziecięcego i trwają do końca życia. Na czym polega autyzm? To brak reakcji dziecka na polecenia, niechęć do zabawa z rówieśnikami, trudności z wyrażaniem własnych emocji i porozumiewaniem się zarówno za pomocą gestów jak i mowy. 

ZOBACZ NAGRANIE Z UDZIAŁEM DZIEWCZYNY:

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Domy za 1 euro w egzotycznej lokalizacji. Jest tylko jeden haczyk
  2. Panna młoda miała rzucić bukiet. Wtedy odwróciła się i wręczyła kwiaty młodej kobiecie, goście byli wzruszeni, gdy poznali powód
  3. Małgorzata Kożuchowska podjęła bardzo ważną decyzję. Wszystko dla dobra swojego 5-letniego synka
  4. Violetta Villas na scenie była ekscentryczna i pewna siebie. W garderobie leżała krzyżem i odmawiała różaniec
  5. Przerażający widok. Ludzie aż przystawali, widząc, jak teraz wygląda „Walduś z Kiepskich”
  6. Zapytał narzeczoną o gotowanie rosołu po ślubie. Jej odpowiedź zwaliła mężczyznę z nóg
Poprzedni artykułStało się! Iwona Pavlovic zatańczyła z Rafałem Maserakiem. Fani: „Najlepszy występ na świecie”
Następny artykułZnaki zodiaku, które nie nadają się do długiego związku. Z nimi lepiej się nie wiązać
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.