Dziewczyna miała za złe, że temat koronawirusa obecnie skupia całą uwagę mediów. Postanowiła wymyślić coś, by zwrócić uwagę na siebie. Jej pomysłem był coronavirus challange, który polega na polizaniu deski klozetowej. -Jestem zbyt piękna i bogata, żeby stać się ofiarą SARS-CoV-2 – twierdzi kobieta.

Dziewczyna postanowiła polizać deskę sedesową, by udowodnić, że jej organizm nie może się zakazić koronawirusem. Jak się okazało, pomysł ten pozwolił jej zarobić 4 tysiące dolarów.

Dziewczyna ryzykuje zdrowie

To ciekawe działanie wymyśliła słynna blogerka, której bardzo przeszkadzała popularność w mediach tematu dotyczącego choroby COVID-19. Postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i przetestować swoje zdrowie w kontrowersyjny sposób. Wykorzystała do tego toaletę znajdującą się w samolocie. 

Ava Louise ustawiła kamerkę swojego telefonu tak, by widać było, jak liże deskę toaletową w samolocie. Gdy wokół filmu narosło zainteresowanie, kobieta umiejętnie je podsycała, twierdząc, iż nie może zarazić się koronawirusem, ponieważ nie używa Facebooka. A ten wyczyn jest niczym w porównaniu do tego, co robiła już w życiu.

  1. Koronawirus w Polce: nie żyje ceniony lekarz. Był zarażony, przyczyna śmierci nie jest jasna
  2. 7 zarażonych osób w jednej rodzinie. Troje już nie żyje, kolejna trójka walczy o życie
  3. TVP odwiedziło legendarnego aktora z okazji 100 urodzin. Na wizji przyznał się do innej orientacji, ukrywał ją całe życie

Zarabianie na kontrowersji

Dziewczyna udzieliła wywiadów, w których opowiadała, jakie były motywy jej działania przy nagrywaniu filmiku. Nie są zaskakujące. 

-Chciałam zdobyć więcej uwagi niż ta koronadz*wka, więc wykorzystałam ją. Teraz mówią o mnie na całym świecie. Moja mama powiedziała, że jest ze mnie dumna, za to, że zaćmiewam pandemię, nosząc okulary Fendi – napisała na swoich mediach społecznościowych Ava Louise  

Influencerka przyznała, że przed nagraniem, dokładnie odkaziła deskę toalety, by się nie narażać, a cały filmik zrobiła tylko po to, by oburzać. I osiągnęła swój cel. Na swoim nagraniu zarobiła już 4 tysiące dolarów. Jej opinie wygłaszane na Twitterze również szokują. Otóż kobieta twierdzi, że koronawirus atakuje tylko ludzi biednych, ona będąc piękną i bogatą nie ma się czego obawiać. Naturalnie, jej zachowanie spotkało się z ogromną krytyką i agresywnym hejtem, jednak to był cel dziewczyny, oburzyć, wzbudzić swoją popularność i zarobić na tym pieniądze.

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

dziewczyna
fot. twitter.com/ ava louise

Dziewczyna osiągnęła to, co chciała: ogromne zainteresowanie jej osobą i rosnące wyświetlenia.

dziewczyna
fot. instagram.com. /ava louise

Influencerka jest znana w Stanach Zjednoczonych, na Instagramie obserwuje ją 169 tysięcy osób.

Widzowie byli zszokowani.  

ZOBACZ TEŻ:

  1. Grupa krwi może zwiększać podatność na koronawirusa. Ciekawe spostrzeżenie chińskich badaczy
  2. Przełomowy dzień w Chinach, porażające dane o chorobie. Sytuacja, jakiej jeszcze nie było od początku pandemii
  3. Blond włosy dodają atrakcyjności? Przeprowadzono badania, wyniki odbierają mowę
  4. Barbara Kurdej-Szatan w ogniu krytyki, ma dość. ”Już się mega hejt polał, że mi mało kasy”
  5. Zabawy, które koty wprost uwielbiają. 5 sposobów na spędzenie czasu z mruczkiem
  6. Jest lista, lepiej nie spożywaj 4 produktów podczas kwarantanny. Skutki mogą być opłakane

Źródło: antyradio.pl

 

Poprzedni artykułWesela i śluby odwołane? Wprowadzają ograniczenia, dla wielu par będzie to smutna wiadomość
Następny artykułWidzów TVN musiało zatkać, uprawiali stosunek przed kamerami. Po wszystkim boleśnie ją upokorzył
Redaktorka w Lelum.pl Kulturoznawca w specjalizacji teatralnej. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki.