Dziewczyna została potracona przez rozpędzony samochód. Nastolatka zmarła na miejscu. Zaraz po jej śmierci siostry dokonały szokującego odkrycia. Okazuje się, że zostawiła ona w pokoju list, który sprawił, że nie mogły przestać płakać, a łzy same napływały im do oczu.

Nasza bohaterka miała zaledwie 17 lat, kiedy pożegnała się z życiem. Obrażenia, które poniosła w wyniku uderzenia samochodu, okazały się zbyt rozległe, a próby ratunku zakończyły się niepowodzeniem. Jak się okazuje za zdarzeniem tym, kryje się przerażająca historia, w którą aż trudno uwierzyć.

Dziewczyna została potrącona przez samochód

Pomimo tego, że zajście wyglądało jak felerny wypadek, który nigdy nie powinien mieć miejsca, tak naprawdę do tej pory nie wiadomo, czy faktycznie tak było. 

Dziewczyna
facebook.com @Remembering Rebecca

Rebecca zmarła w młodym wieku. 

Rebecca Townsend od zawsze była radosną dziewczyną, dla której nieustanny uśmiech na twarzy był jej znakiem rozpoznawczym. Ukończyła szkołę i marzyła o tym, aby dostać się na wymarzone studia. Oprócz tego udzielała się również w wielu organizacjach charytatywnych. Niestety pewien wakacyjny wieczór udowodnił, że życie napisało dla niej nieco inny scenariusz. Dziewczyna postanowiła wybrać się ze swoim ukochanym na pokaz fajerwerków. Kiedy wracali, zauważyła rozpędzony samochód, który jedzie wprost na nich. Niezwłocznie podbiegła do chłopaka, aby ostrzec go przed zbliżającym się niebezpieczeństwem.

Nastolatka zginęła na miejscu

Dzień po wypadku, siostry Rebecci siedziały w jej pokoju. To właśnie wtedy na łóżku dostrzegły tajemniczą kopertę. Zaadresowana była do przyszłej Rebecci

Kiedy zajarzały do środka doznały prawdziwego szoku. Dziewczyna na kartce wypisała listę 3 rzeczy, które musi wykonać przed  śmiercią. Oto i one:

  1.  Pocałunek w deszczu, 
  2. Podróż do Hiszpanii,
  3. Uratowanie komuś życia.

Każdą z tych pozycji udało jej się spełnić. Ostatnie z nich wypełniła tuż przed śmiercią, kiedy to ocaliła życie swojego ukochanego chłopaka. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Dziewczyna
facebook.com @Remembering Rebecca

Jej siostry znalazły w jej pokoju list. 

Dziewczyna
facebook.com @Remembering Rebecca

Dziewczynie udało się spełnić wszystkie założenia.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zanim wejdzie w życie, spłać wszystko. Inaczej nowe prawo doprowadzi cię do RUINY
  2. Agata Duda nie będzie zachwycona. Projektantka ostro powiedziała, co myśli o jej wizerunku
  3. Wmówili jej, że jej dziecko urodziło się martwe. Dopiero po latach poznała bolesną prawdę
  4. Młody gwiazdor przyznał, że kariera wpędziła go w uzależnienie. „Każdego dnia byłem naprawdę bardzo pijany”
  5. Dziecko urosło zbyt duże w brzuchu matki. Podczas porodu lekarze odkryli przerażającą prawdę, zrozumieli to za późno
  6. Mąż usłyszał z krzaków dziwne dźwięki. Zobaczył żonę w pułapce gwałciciela i natychmiast się zemścił
Poprzedni artykułZnalazła w telefonie męża dowody na 8 zdrad. Zadzwoniła do każdej z kobiet, zareagowały natychmiast
Następny artykułJaka sukienka wyszczupla ramiona? 5 najlepszych fasonów
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.