Dziewczyna i chłopak umówili się na randkę. Niechcący, wracając z toalety, podsłuchał jej rozmowę przez telefon. W zasadzie bez pożegnania opuścił miejsce spotkania, ponieważ został skutecznie odstraszony. Co takiego powiedziała?

Dziewczyna podczas randki używała swojego telefonu bardzo często. Mężczyzna nie wiedział co o niej myśleć, był zły, ale przypisał to powszechnemu uzależnieniu od smartfonów. Jednak kiedy podsłuchał rozmowę telefoniczną, był już przekonany, że to na pewno nie jest ta jedyna! 

Dziewczyna przesadziła?

Pierwsza randka to dla niektórych niezobowiązujące spotkanie z kimś, kto nam się podoba. W końcu mamy świadomość, że podczas dłuższej rozmowy mogą wyniknąć różne rzeczy, przez które zmienimy swoje pozytywne dotąd zdanie. Jednak czasem randki potrafią być naprawdę męczące i mogą skutecznie zrazić nas do takich spotkań.

W przypadku tego chłopaka randka skończyła się ucieczką. Dziewczyna nie wypuszczała z rąk swojego telefonu, prowadząc konwersację z chłopakiem jednocześnie, jak czuł, prowadziła setki innych w swoim smartfonie. Chłopak jednak postanowił się nie zrażać. Poszedł do toalety, gdy wracał, niechcący podsłuchał, jak dziewczyna rozentuzjazmowanym głosem rozmawia ze swoją przyjaciółką, prosząc o radę w poderwaniu chłopaka, który bardzo jej się spodobał.

  1. Uczennica zgubiła torebkę. Minęły 62 lata i stało się najbardziej niewiarygodne
  2. Mięso na rosół wrzuca się do zimnej czy gorącej wody? Błąd niszczy smak zupy, trzeba go unikać jak ognia
  3. Niezwykły gest w „Sprawie dla Reportera”. Odcinek programu Elżbiety Jaworowicz wywołuje łzy wzruszenia

Nie tędy droga

Słysząc tę rozmowę, mężczyzna poszedł do baru, zapłacił za obie kawy i ulotnił się z budynku. Absolutnie nie chciał mieć do czynienia z kimś, kto potrzebuje rady innych osób, by wiedzieć, jak zbudować z kimś relację. Jeśli dziewczyna chciała go do siebie przekonać, powinna po prostu być sobą, zostawić telefon i rozmawiać ze nim. Tylko w ten sposób mogliby się nawzajem sobą zainteresować. 

Wszystkie błędy, które popełniamy na randkach, wszystkie gafy i nieprzyjemne sytuacje zazwyczaj biorą się z nieszczerości. Przez to, że nie mamy wystarczającej pewności siebie i poczucia wartości ulegamy wrażeniu, że musimy udawać kogoś, kim nie jesteśmy, wymyślamy sobie dodatkowe kwalifikacje, udajemy, że wyglądamy inaczej niż naprawdę, kłamiemy w taki sposób, że skutecznie odstraszamy potencjalnych partnerów. Tym czasem jeśli mamy znaleźć prawdziwą miłość, powinniśmy być tylko sobą. Maska jest dobra na jeden wieczór, nie da się z kimś budować pięknej relacji, cały czas udając. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

dziewczyna
pixabay.com/Anastasia Gepp

Dziewczyna cały czas korzystała ze swojego telefonu. Tak się zachowując, skutecznie zraziła do siebie chłopaka.

dziewczyna
unsplash.com/Jonathan J. Castellon

Spotkanie na kawę to najczęstszy motyw na pierwszą randkę.

dziewczyna
unsplash.com

Nie da się budować prawdziwej miłości, udając. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Przez dwa lata był leczony antybiotykami na boreliozę. Przyczyna objawów okazała się zupełnie inna
  2. Straszne odkrycie celników. Przecierali oczy, nie mogli uwierzyć w zawartość paczki
  3. Żona Zenka Martyniuka nie tak wyobrażała sobie sławę. Zdradziła, jak to jest mieć sławnego męża
  4. Podczas spaceru natknęli się na dziwny kamień. Kiedy poznali jego wartość, nie mogli dojść do siebie
  5. 17-latek wziął ślub z 51-latką. Po 18 latach zrobiono im zdjęcie, widok powala
  6. W McDonald’s doszło do horrendum. Rodzice nie będą już tak chętnie brać tam dzieci?

Źródło: porady.sympatia.onet.pl

Poprzedni artykułKotlety schabowe pod pierzynką. Przepis, który na zawsze odmieni twoje obiady
Następny artykułAgnieszka Kotońska z Gogglebox schudła 30 kg. Teraz zdradza swój sekret, nie było łatwo
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl