„Dziewczyna musi mieć długie włosy, nogi i rzęsy. Spodnie i sportowe buty są ohydne”, Artur w liście do redakcji Lelum.pl postanowił podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi współczesnych kobiet. Jego zdaniem panie, które ma okazję widywać na co dzień, zupełnie straciły resztki swojej kobiecości.

Niejednokrotnie pewnie miałyście okazję czytać, o tym, co tak naprawdę przyciąga mężczyzn u płci przeciwnej. Pewność siebie, inteligencja poczucie humoru? Tak, o tym wie już każda dziewczyna! Artur, nasz bohater stwierdził, że najwyższa pora zerwać z utartymi schematami i przekazać nam, czego w rzeczywistości mężczyźni szukają u płci przeciwnej! Jak przyciągnąć faceta swoim wyglądem? Zapraszamy do lektury!

Idealna dziewczyna wg faceta

– Witajcie. Dziś chciałbym podzielić się z wami pewnym spostrzeżeniem. Po co mężczyzna może pisać do babskiej redakcji? Chodzi o to, że chce pomóc współczesnym kobietom… W jaki sposób? To bardzo proste – w intrygujący sposób zaczął swoje wyznanie mężczyzna.

Artur twierdzi, że kobiety, które ma okazję widywać każdego dnia na warszawskich ulicach zupełnie zapomniały czym jest kobiecość. Jak sam twierdzi wygląd ma być tym, co przyciągnie faceta!

– Drogie Panie może to być dla was zaskoczeniem, ale mężczyźni wbrew pozorom zwracają uwagę, na sposób w jaki ubiera się kobieta oraz jak bardzo epatuje swoim seksapilem… – napisał.

Szerokie spodnie, trampki i bluzki oversize? Dziewczyny, najwyższą pora raz na zawsze pozbyć się ich ze swojej szafy! Prawdziwi mężczyźni wolą obcisłe sukienki, kuse spódniczki no i oczywiście… szpilki!

Jak wg facetów powinna wyglądać prawdziwa kobieta?

– To jak wyglądają dzisiejsze kobiety naprawdę pozostawia wiele do życzenia – dodał nasz bohater.

Jak sam twierdzi kobieta powinna być posiadaczką długich i zgrabnych nóg. Dlaczego? Przecież nic tak nie działa na męską wyobraźnię! Nie bez przyczyny są jednymi z najczęstszych fetyszy wśród facetów.

Okazuje się, że krótkie włosy są niedopuszczalne! Długa i gęsta czupryna to absolutny must have każdej kobiety! Krótkie kosmyki są przypisane mężczyznom, nie zapominajmy o tym.

– Chłopczyca, tak jednym słowem można określić posiadaczki krótko ściętych włosów. Dziewczyny, to zdecydowanie nie jest sexy! Są one po prostu nijakie… a my mężczyźni potrzebujemy zdecydowanych i konkretnych partnerek – wspomina.

Oczy są zwierciadłem duszy, nie sposób nie zgodzić się z tym stwierdzeniem. Nie wiemy, czy wiecie, ale pięknie podkreślone, długie rzęsy naprawdę przyciągają mężczyzn!

-Długie, podkręcone i wyraźne rzęsy. To jest to! Znacie przecież tyle kobiecych tricków, wykorzystajcie to! – puentuje mężczyzna.

Dziewczyny, a wy, co sądzicie na temat wyznania Artura?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Artur
Unsplash.com @matthew_t_rader

Długie nogi są ozdobą każdej kobiety!

Artur
Unsplash.com @tikh

Artur twierdzi, że mężczyźni uwielbiają długie, widoczne rzęsy!

Artur
Unsplash.com @slakarvounis

ZOBACZ TEŻ:

  1. Tragedia tuż przed świętami. „Umarła po 10 dniach walki. Jej dzieci w wieku 7- i 2-lat spędzą święta bez mamy”
  2. Nikt nie zwrócił na to uwagi. Przyjaciółka Marty Kaczyńskiej zamieszana w największą aferę tego roku
  3. Kupiła w sieciówce sukienkę, która zaczęła brzydko pachnieć. Odkryła przyczynę
  4. 33-latka postawiła ojca przed sądem, bo przestał jej płacić kieszonkowe. Wyrok zwala z nóg
  5. 2-letnia córka znanej gwiazdy dostała luksusowy dom. Taki prezent sprawiła jej babcia
  6. Viki Gabor po raz pierwszy pokazała swojego brata! Prawdziwy Adonis, dziw bierze, czym się zajmuje