Dziewczyna cudem przeżyła w wypadku. Kiedy trafiła do szpitala, jej stan był krytyczny. Specjaliści mieli pełną świadomość, że jedynym sposobem, by, wykonać wszystkie niezbędne operacje jest jak natychmiastowe wprowadzenie jej w śpiączkę farmakologiczną. Kiedy się wybudziła, doznała prawdziwego szoku, a łzy zaczęły strumieniami spływać z jej policzka.

Pewna 27-latka wiodła szczęśliwe życie u boku ukochanego męża i malutkiej córeczki. Nie jest tajemnicą, że los niekiedy bywa naprawdę przewrotny i niektórych sytuacji, których doświadczamy na co dzień, nie jesteśmy w stanie przewidzieć. Najprawdopodobniej to właśnie dlatego jej życie w jednej chwili diametralnie się zmieniło. Piekła, przez które przeszła, nie powinno się życzyć nawet najgorszemu wrogowi. 

Dziewczyna wybudziła się ze śpiączki

Courtney Waldon to 27-letnia mieszkanka stanu Georgia. Kobieta na własnej skórze doświadczyła, jak bardzo nieprzewidywalne potrafi być ludzkie życie. Ognisko, które rozpalił dla niej mąż, o mały włos jej nie zabiło. Kiedy ukochany dolał nieco benzyny, aby podsycić ogień, spowodował niewielkich rozmiarów eksplozję. Niestety Courtney znajdowała się zbyt blisko paleniska, przez co 40% jej ciało uległo poparzeniom. 

Mężczyzna natychmiast zadzwonił po pogotowie. Lekarze poinformowali go, że przeprowadzenie niezbędnych operacji możliwe będzie tylko dzięki wprowadzeniu żony w śpiączkę farmakologiczną. Pomimo logicznych prób przywrócenia zdeformowanych rąk i poparzonej twarzy do poprzedniego stanu, starania lekarzy okazały się nadaremne. To jednak nie koniec tragedii, która przydarzyła się Courtney. 

Gdy spojrzała w lustro zaczęła płakać 

Po wybudzeniu spojrzała w lustro, a z jej oczu popłynęły łzy. W niczym nie przypominała kobiety sprzed wypadku. Jej niecodzienny wygląd sprawił, że ukochany mąż porzucił ją i córeczkę.

-Żyłam na skraju załamania… Gdyby nie moja 4-letnia Caroline, kto wie, co by się wydarzyło- wspomina.

Dziewczyna w jednej chwili straciła wszystko to, co miało dla niej znaczenie. Męża, szansę na zdobycie normalnej pracy, a nawet… dach nad głową. Gdyby nie wsparcie i wspaniałomyślność ludzi, którymi się otaczała, jej dalsze życie mogłoby potoczyć się zupełnie inaczej. Sąsiedzi zorganizowali dla niej zbiórkę, a pieniądze przeznaczyli na budowę jej nowego domu. Posiadanie ludzi, którzy są w stanie uczynić nasze życie lepszym to prawdziwy skarb.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Dziewczyna
facebook.com @Courtney’s Comeback

Dziewczyna wiodła szczęśliwe i spokojne życie u boku ukochanego. 

Dziewczyna
facebook.com @Courtney’s Comeback

Wypadek zmienił ją nie do poznania. 

Dziewczyna
facebook.com @Courtney’s Comeback

Sąsiedzi postawili dla niej nowy dom. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ewa Szykulska jest nieuleczalnie chora. Mimo to nie zamierza się nad sobą użalać
  2. Działacz ostrzega Kurskiego przed tragedią na Sylwestrze Marzeń. Nagranie, dające do myślenia
  3. Ojciec zostawił dziecko w pociągu i wysiadł na moment. Nagranie z peronu mrozi krew w żyłach
  4. Siostra Marceliny Zawadzkiej wzięła ślub! Panna młoda wyglądała obłędnie, podobnie jak prezenterka
  5. Ksiądz nieprzychylnie patrzył na jej narzeczonego. Dopiero po ślubie poznała przykrą prawdę
  6. Na chwilę przed Sylwestrem TVP Zenek Martyniuk przekazał najlepszą nowinę. Fani są wniebowzięci, trudno opanować radość
Poprzedni artykułJamnik utknął w króliczej norze. Nie mógł się wydostać przed 5 dni, ledwo przeżył
Następny artykułMakijaż glow – jak go wykonać? Glow make up krok po kroku
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.