Dokładnie 20 kwietnia 2018 roku, media na całym świecie obiegła informacja, że nie żyje słynny Dj Avicii. Wiadomość zszokowała wszystkich, nikt nie spodziewał się, że artysta, który miał zaledwie 28-lat opuści świat niespodziewanie. Teraz głos w sprawię zabrała jego dziewczyna…

Znany DJ został znaleziony martwy w Omenie, 20 kwietnia 2018 roku. W wydanym przez menadżerkę oświadczeniu mogliśmy przeczytać:

– Z głębokim smutkiem informujemy o stracie Tima Berglinga, znanego również jako Avicii. Został znaleziony martwy w Maskacie w Omanie, w piątek po południu czasu lokalnego, 20 kwietnia. Rodzina jest zdruzgotana i prosimy wszystkich, aby uszanowali potrzebę prywatności w tym trudnym czasie. Żadne dalsze oświadczenia nie będą przekazywane – oświadczyła Diana Baron.

Jakiś czas po tragicznej wiadomości, na światło dzienne wyszedł sekretny związek Dj’a z modelką Terezą Kacerovą. 

Dziewczyna Dj’a Avicii przerywa milczenie!

Na początku spekulowano, że nagła śmierci Aviciiego spowodowana była problemami zdrowotnymi artysty. Rozpisywano się o jego silnych napadach lękowych, z którymi radził sobie alkoholem i narkotykami. Uważano, że jest to najbardziej prawdopodobny powód śmierci. Dopiero później rodzina potwierdziła, że powodem było samobójstwo.

Avicii nie afiszował się swoim życiem prywatnym, niewiele było wiadomo o tym, z kim się umawia i czy w ogóle ktoś taki istnieje. Po jego śmierci jego wieloletnia dziewczyna, czeska modelka postanowiła wyjawić ich sekretny związek, publikując mnóstwo wspólnych zdjęć z Timem Berglingiem (prawdziwe imię i nazwisko muzyka).

Tereza Kacerova kilka dni temu znów napisała oświadczenie. Odniosła się do przepełnionych hejtem wiadomości, które dostaje od fanów muzyka:

– Piszecie do mnie, że wykorzystałam Tima dla sławy i pieniędzy. To jest najgorszy moment mojego życia, jestem pochłonięta smutkiem nie do opisania. W nocy budzą mnie ataki paniki, nie pamiętam dnia, kiedy nie wypiłam piwa przed umyciem zębów rano. Muszę ciągle tłumaczyć Luce, dlaczego Tim patrzy teraz na niego z nieba, ale już nigdy nie będzie się z nim mógł spotkać.

– A od was dostaje mnóstwo przykrych wiadomości. Piszecie, że Tim popełnił samobójstwo, bo miał mnie dość. Powinniście wstydzić tego, jak bardzo okrutni jesteście. Myślicie, że to, co piszecie pomaga mi radzić sobie z bólem, który czuję? Myślicie, że nie wracam się do każdej naszej rozmowy, każdej kłótni, każdego razu, kiedy byłam dla niego s*ką i nie zastanawiam się, czy gdybym nie zachowała się inaczej, Tim nadal by tu był.

– Myślicie, że serce nie krwawi mi się za każdym razem, kiedy widzę starszego pana i myślę, że Tim nigdy nie dożyje takiego wieku? Naprawdę myślicie, że te wasze wiadomości pomogą Timowi, że Tim by tego chciał? Nawet nie macie prawa nazywać go po imieniu, o ile mi wiadomo, nie znał osobiście żadnego z was. Dla was to Avicii, dla mnie Tim – zakończyła modelka.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dziewczyny polskich raperów. Piękniejsze od piłkarskich WAG’s?
  2. Meghan Markle NAGO! Przyszła żona księcia Harrego szalała ze znajomymi
  3. Zostaw jej biust w spokoju! Żałosna i obrzydliwa propozycja Gojdzia do Tadli

źródło: pudelek.pl

Poprzedni artykułGromee o swojej porażce: „PRZEPRASZAM!”. Ujawnia, co poszło nie tak i OSKARŻA
Następny artykułElton John GARDZI muzyką Eda Sheerana! „Ileż można tego słuchać?”