Dziewczyna została drastycznie pobita przed szkołą, do której na co dzień uczęszczała. Uczniowie kibicujący jej napastniczce całe zdarzenie udokumentowali na filmiku. Gdy nagranie to trafiło do sieci wywołało prawdziwą burzę. A to dopiero początek problemów 15-letnich wojowniczek. 

Wstrząsająca scena miała miejsce tuż obok Zespołu Szkół numer 1 w Lubinie. Na filmiku zobaczyć możemy dwie dziewczyny, miedzy którymi dochodzi do poważnych rękoczynów. Oprócz szarpania i bicia padają też przeraźliwe słowa i groźby. Pomimo tego, że dookoła znajduje się tłum gapiów, na próżno jest szukać pomocy i ratunku. 

Dziewczyna drastycznie skatowana przed szkołą

Na nagraniu, które od jakiegoś czasu krąży w sieci zobaczyć możemy dwie 15-letnie dziewczyny, które biją się i szarpią za włosy. Jedna z nich jest zdecydowanie silniejsza, a podcięcie nóg swojej słabszej przeciwniczce sprawia, że ta ląduje na ziemi. 

Dziewczyna
Screen z filmiku Youtube

Dziewczyna została skatowana w szkole. Napastniczką była szkolna znajoma. 

Pomimo tego w dalszym ciągu próbuje się bronić, niestety bezskutecznie. Niespodziewanie jej napastniczka zaczyna okładać ją też pięściami po głowie oraz okolicach skroni. To właśnie wtedy do dziewczyn podbiega nieznajomy mężczyzna i odciąga je od siebie. Spekuluje się, ze wybawcą był nauczyciel, wykładający w szkole, do której uczęszczały nastolatki.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Pomimo tłumów na próżno było szukać pomocy

Zamiast tego na nagraniu nieustannie słyszymy krzyki i kibicowanie zgromadzonych gapiów. Dawaj Kamila! Ale zawody!, to tylko niektóre z nich.

Dodajmy jeszcze, że skatowana dziewczyna niezwłocznie przewieziona została do szpitala. Na razie nie wiadomo jednak w jakim jest stanie. Co więcej, portal miedziowe.pl dodaje, że to nie pierwsze takie zdarzenie, które miało miejsce w tej szkole. 

ZOBACZ FILMIK:

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wyślą na wakacje do Grecji i jeszcze zapłacą. Biuro podróży oferuje pracę marzeń
  2. Katarzyna Skrzynecka nie chce brać ślubu kościelnego? Aktorka w mocnych słowach o Kościele
  3. Anna Jantar chwilę przed ślubem zwróciła się do Kukulskiego. Mężczyzna nie spodziewał się takich słów
  4. Iwona Pavlović ma powody do radości. Gratulacje spływają z całej Polski
  5. Nie żyje Jan Kobuszewski
  6. Kiedy ksiądz powiedział Ewelinie, ile żąda za udzielenie ślubu, kobieta zdębiała. Takiej chciwości jeszcze nie widziała w swoim życiu

Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.