Dziewczyna Królikowskiego, Joanna Jarmołowicz, pochwaliła się zdjęciem, na którym pozuje wspólnie z jego mamą. Już niedługo wszyscy członkowie rodziny będą mieli powód do świętowania — młoda kobieta urodzi mu dziecko! Będzie chłopiec czy dziewczynka? 

Dziewczyna Królikowskiego i Małgorzata Ostrowska-Królikowska niedawno umówiły się na spotkanie. Nie chodziło jednak o rozmowę na temat stanu zdrowia przyszłej mamy — okazja była naprawdę nietypowa! Jednak wygląda na to, że spędziły czas bardzo przyjemnie, bo twarze obu kobiet zdobiły promienne uśmiechy. Jak idą przygotowania do powitania nowego członka rodziny

Dziewczyna Królikowskiego jest w ciąży?

Informacja, że Joanna Jarmołowicz, dziewczyna Janka Królikowskiego jest w ciąży, została potwierdzona dopiero niedawno. Przyszła mama podzieliła się radosną nowiną za pośrednictwem social mediów. Przyznała, że już od pewnego czasu otrzymywała zapytania, czy spodziewa się dziecka. Na razie przyszli rodzice zachowali płeć w tajemnicy. 

Dziewczyna Królikowskiego i jego mama Małgorzata Ostrowska-Królikowska wzięły razem udział w rozwiązywaniu Wielkiego Testu o policji. Panie pochwaliły się wspólnym zdjęciem ze studio TVP. Wygląda na to, że Joanna Jarmołowicz pomimo zaawansowanej ciąży cieszy się dobrym samopoczuciem, a przyszła babcia darzy aktorkę wielką sympatią.

Fakt.pl poinformował, że Paweł i Małgorzata Królikowscy ogromnie ucieszyli się na wieść, że ich młodszy syn, Jan Królikowski niedługo zostanie ojcem. Aktorka miała nawet podskoczyć z radości! Zapowiedziała, że razem z mężem będą rozpieszczać wnuka lub wnuczkę. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

— Będę babcią i bardzo się cieszę. Gdy tylko się dowiedziałam, aż podskoczyłam z radości, bo już od dawna chciałam nią być. Paweł też się cieszy — cytuje Małgorzatę Ostrowską-Królikowską fakt.pl

Kim jest Jan Królikowski?

Jak informuje portal plotek.pl, Jan Królikowski nie zdecydował się pójść w ślady swoich rodziców i starszego brata Antka Królikowskiego. 27-latek zajmuje się tworzeniem muzyki.

Jan Królikowski ma już za sobą debiut w charakterze kompozytora ścieżki dźwiękowej do filmu Noc życia. Artysta uczestniczył także w przygotowywaniu spektaklu telewizyjnego Biały dmuchawiec oraz filmu Drugi pokój. Joanna Jarmołowicz z partnerem regularnie publikują wspólne zdjęcia w social mediach, czym za każdym razem wywołują wielki entuzjazm swoich fanów.

Wiedzieliście, że dziewczyna Królikowskiego jest w ciąży? Składamy serdeczne gratulacje Janowi Królikowskiemu i Joannie Jarmołowicz. To wspaniale, że zarówno 27-latek, jak i jego partnerka mogą liczyć na pomoc całej rodziny Królikowskich!

ZOBACZ ZDJĘCIA JANA KRÓLIKOWSKIEGO I JOANNY JARMOŁOWICZ:

dziewczyna królikowskiego
fot. instagram.com @asiajarmolowicz

Dziewczyna Królikowskiego za kilkanaście tygodni zostanie mamą. 

Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.