Dziewczynka była chora, dlatego jej mama postanowiła, że tego dnia nie pójdzie do szkoły. Dobrze się stało, bo gdyby nie było jej w domu, mogłoby dojść do tragedii. Chwilę później 7-latka została okrzyknięta prawdziwą bohaterką. 

Nikt nie spodziewał się, że tego dnia wydarzy się coś tak poruszającego. Kiedy dziewczynka zachorowała, było oczywiste, że musi zostać w domu. Dzięki tej decyzji, jej mama nadal żyje.

Dziewczynka uratowała mamie życie

Jessica Kinder od rana czuła się bardzo źle. Jej mama postanowiła, że tym razem pozwoli dziecku nie pójść do szkoły, a co za tym idzie, zostać w cieplutkim łóżku. Dziewczynka nie miała co robić, więc zadecydowała, że obejrzy świąteczny film. W momencie gdy włączyła Grincha, usłyszała głośny trzask. Od razu poszła zobaczyć co się dzieje i wtedy wszystko było już jasne. Jej 32-letnia mama upadła na podłogę z powodu ataku. 

Dziewczynka nie czekając ani chwili, oblała twarz kobiety wodą. Próbowała w ten sposób obudzić swoją biedną mamę. Kiedy wiedziała już, że nie przynosi to żadnego skutku, usiadła obok niej. Chwilę później zaczęła wykonywać resuscytację. 

Kiedy sytuacja była już trochę opanowana, dziewczynka zadzwoniła na pogotowie. 7-latka wytłumaczyła, że jej mama, Becky Green straciła przytomność. 

Co wydarzyło się dalej?

W momencie, gdy karetka przyjechała na miejsce, matka odzyskała przytomność. Ratownicy jednogłośnie stwierdzili, że to tylko dzięki córce matka wciąż żyje. Dziewczynka pojechała wraz z mamą do szpitala w Preston w Wielkiej Brytanii. Diagnoza była oczywista. Kobieta w tamtym momencie dostała padaczki. Wszyscy byli jednak najbardziej zaskoczeni zachowaniem jej córki.

– Kiedy zdałam sobie sprawę z tego, co się stało, zapytałam ją: Skąd wiedziałaś, co robić? Powiedziała mi: Widziałam, jak ktoś to robi na YouTube – mówiła zszokowana matka dla DailyMirror.

– Nie mogłam w to uwierzyć. Lubi oglądać filmy, ale nie miałam pojęcia, że obejrzała film o resuscytacji. Moja mała dziewczynka usiadła na mnie rozkrokiem, aby wykonać resuscytację, ponieważ myślała, że umieram. Wiedziała, że musi położyć na mnie cały swój ciężar z filmów z YouTube – powiedziała kobieta.

Matka jest bardzo dumna ze swojej córki. Nikt nie wie, co wydarzyłoby się, gdyby dziewczynka w porę nie zareagowała. Mimo, że sytuacja była bardzo stresująca, 7-latka zrobiła coś naprawdę wspaniałego. Od tego dnia jest prawdziwą bohaterką!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

dziewczynka
facebook.com/realfixuk

Dziewczynka uratowała swoją mamę.

dziewczynka
facebook.com/realfixuk

Dziecko stało się prawdziwym bohaterem i wzorem do naśladowania.

dziewczynka
pixabay.com, Hans

Dziewczynka wiedziała, także jak wezwać pomoc.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nad Pawłem Królikowskim czuwa żona. Choroba pierwszy raz dała o sobie znać już lata temu
  2. Jurek Owsiak ma kłopoty z prawem. Ludzka podłość nie zna granic
  3. Urszula Dudziak miała romans z żonatym mężczyzną. Gwiazda znalazła go martwego w wannie
  4. Paweł Królikowski trafił do szpitala. Aktor przebywa na oddziale neurochirurgii
  5. Matka zrobiła sobie zdjęcie z dziećmi w starym kinie. Kamera uchwyciła tajemniczą postać
  6. 18 sytuacji, które pokazują, że leginsy nie zostały stworzone dla wszystkich. 11. zdjęcia nie da się wyrzucić z pamięci

źródło: o2.pl

Poprzedni artykułJak nosić spinki do włosów? Poznaj modowe tricki i zaskocz wszystkich!
Następny artykułAgata Kulesza znów szczęśliwa. Najbliższa przyjaciółka opublikowała jej prywatne zdjęcie
Redaktorka Lelum.pl Studentka filologii polskiej na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się modą, muzyką alternatywną oraz show-biznesem. Jej największą pasją są podróże. Z przyjemnością angażuje się w działania społeczne i kulturalne.