Dziewczynka została znaleziona nieprzytomna w stawie. Do tragicznych zdarzeń doszło we wtorkowe popołudnie 2 czerwca w gminie Raszyn. Rodzice, którzy tylko na chwile spuścili dziewczynkę z oczu, natychmiast zaczęli jej szukać. Jak podaje Super Express, 6-latka była reanimowana i całe szczęście udało się przywrócić jej funkcje życiowe. Jej aktualny stan nie jest jednak jeszcze znany. 

Dziewczynka została przetransportowana śmigłowcem do szpitala. Z informacji wynika, że funkcjonariusze policji badają tropy w tej sprawie. Mają sprawdzić, jak doszło do tak tragicznego zdarzenia.

Dziewczynka znaleziona w stawie

2 czerwca w miejscowości Grocholice doszło do scen niczym z horroru. Matka po tym, jak straciła córkę z oczu, zaangażowała w poszukiwania niemalże wszystkich sąsiadów. Ok. godziny 16.00 zostały także wezwane odpowiednie służby. 

Niedługo po tym, dziewczynka została znaleziona w stawie. Służby ratownicze natychmiast zaczęły reanimację – udało się przywrócić jej funkcje życiowe

  1. NFZ wydało komunikat dla Polaków. Zmiany zaczynają się od 15 czerwca
  2. Dostałeś podobnego SMS-a? Jesteś w niebezpieczeństwie, CERT Polska ostrzega
  3. Niepokojące wiadomości dla polskich rodzin. Jeżeli w domu jest więcej niż 4 osoby, może czekać cię niemiła niespodzianka

Prokurator bada sprawę 

Karolina Kańska z komendy powiatowej policji w Pruszkowie zdradziła Super Expressowi, że o całym zdarzeniu został powiadomiony prokurator. Funkcjonariusze badają, jak doszło do takiego zaniedbania. 

Takie sytuacje mają miejsce niestety coraz częściej. Dziś informowaliśmy, że w jeziorze znaleziono ciało poszukiwanego 4-letniego Marka, a niedawno sprawdził się także czarny scenariusz w sprawie małego Kacperka. Chłopcy niestety nie przeżyli. Rodzice mają szczęście, że dziewczynka została znaleziona w porę. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

dziewczynka
fot. policja.pl

Dziewczynka została znaleziona w stawie.

dziewczynka
fot. eastnews.pl/Piotr Molecki

Całe szczęście udało się ją uratować. 

dziewczynka
Fot. KPP Czarnków

Policja bada okoliczności zdarzenia.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kilkaset budynków bez ciepłej wody. Mieszkańcy nie mogą się umyć, do kiedy to potrwa?
  2. Wymiana masek co trzy godziny, rękawiczki i inne nowe ograniczenia podczas lotów pewną linią lotniczą
  3. Rząd nieoczekiwanie znosi ważne obostrzenie. Zmiany wejdą w życie już 6 czerwca
  4. Wiadomość z ostatniej chwili. Nie żyje kultowy muzyk, o śmierci poinformowali członkowie zespołu
  5. Od 1 lipca zmiana w programie „500 plus”. Dotyczy tysięcy rodziców z całej Polski
  6. Łukasz Szumowski boi się o swoje życie? Zadziwiające doniesienia RMF FM ws. bezpieczeństwa ministra

Źródło: se.pl

 

Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.