Dziewczynka na zdjęciu stała się jedną z lepszych zagadek logicznych w internecie. Zdjęcie wyświetlono ponad 1,5 miliona razy i każdy, kto próbuje je zrozumieć, ma inny wniosek. Wszyscy zachodzą w głowę, co naprawdę działo się podczas wykonywania fotografii. Przyłączycie się do zabawy?

Dziewczynka bez wątpienia jest w basenie. Na pierwszy rzut oka to bardzo proste zdjęcie, które uchwyciło moment szczęścia dziecka. Jednak, jeśli przyjrzymy się bliżej, to dostrzegamy coraz więcej nieścisłości.

Skok do wody — dziewczynka jedną z najciekawszych zagadek logicznych

W internecie aż roi się od zagadek na logiczne myślenie i kreatywność. Jest jednak kilka, które wyjątkowo przypadły użytkownikom sieci do gustu. Jedną z takich łamigłówek jest ta z dziewczynką w wodzie. Zdjęcie wydaje się bardzo proste, dopóki nie spróbujemy jednoznacznie stwierdzić, co właściwie zrobiło to dziecko.

Zagłębiając się w łamigłówkę — spróbujcie określić czy dziewczynka właśnie wskakuje do wody, czy jest już pod jej powierzchnią, a może nawet nie zdążyła się zanurzyć? Zdjęcie uchwycone w idealnym momencie może skutecznie oszukać nasze zmysły.

  1. Była na samym szczycie, kochała ją cała Polska. Trudno uwierzyć, jak skończyła Maryna z „Janosika”
  2. Nasze babcie znały fenomenalny sposób na odstraszenie komarów. 1 niezbędny składnik na pewno masz pod ręką
  3. Wielka tragedia. Niestety, nie żyje Robert Rogalski, cała Polska we łzach

Łamigłówka z dziewczynką i wodą

Elementy, które wprowadzają nas w wątpliwości to, to, że dziewczynka ma zamknięte oczy, a bąbelki powietrza sugerują, że jest już pod wodą. Plusk wody sugeruje, że znajduje się częściowo pod jej powierzchnią, a suche włosy jednoznacznie wskazują, że jeszcze się nie zanurzyła. Dodatkowo, pod jej stópkami płynie woda. 

Jak myślicie, gdzie naprawdę ta dziewczynka się znajduje? Internauci mają wiele wersji. Jedni twierdzą, że zdjęcie to fotomontaż, inni, że dziewczynka już jest pod wodą, a suche włosy to tylko złudzenie. Istnieje też wersja, która mówi, że dziecko jest w trakcie skoku a bąbelki powietrza to tak naprawdę tylko krople wody. Jak myślicie, która wersja jest prawdziwa?

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Dziewczynka
foto Twitter @LANACION

Internauci próbują rozwikłać tę zagadkę. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Według policji na wiecu Andrzeja Dudy uczestniczyło za dużo osób. Organizatorzy dwóch zgromadzeń mogą ponieść bardzo poważne konsekwencje?
  2. Skandal nad Morskim Okiem. Zdruzgotani turyści muszą zawracać
  3. Mały Henryk to prawdziwa kopia taty. Radosław Majdan pokazał swoje zdjęcia z dzieciństwa, identyczni
  4. Ministerstwo Zdrowia interweniuje. Chodzi o Andrzeja Strzeleckiego, niewiarygodna decyzja
  5. Policja już postawiła zarzuty i domaga się kary. Chodzi o wiec Andrzeja Dudy
  6. Apel policji do właścicieli psów. Każdy powinien go przeczytać

Źródło: goodhousekeeping.com

 

Poprzedni artykułWiększość z nas nie zdaje sobie sprawy z konsekwencji kupowania awokado. Lepiej z niego zrezygnować
Następny artykułŻona Rutkowskiego pozazdrościła mu oryginalnej fryzury? Jej nowe włosy wywołały wielkie poruszenie, przecieramy oczy ze zdumienia
Redaktor w Lelum.pl Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Pasjonatka nowych technologii, sztuki i rysunku. Wolne chwile spędza na tworzeniu ilustracji i pogłębianiu wiedzy na temat projektowania doświadczeń użytkowników.