Dziewczynka bawiła się w miejscu, gdzie powinna być całkowicie bezpieczna – w swoim pokoju, w jej własnym domu. Nagle rozległ się okropny, niepokojący głos. Możemy zobaczyć moment, w którym dziecko reaguje i zaczyna szukać mężczyzny, który wdarł się do jej pokoju. To już kolejne takie wydarzenie, rodzice są przerażeni.

Rodzice Alyssy zamontowali w jej pokoju monitoring, żeby dziewczynka była bezpieczna. Jej mama często pracuje na nocnych zmianach jako pielęgniarka i musi mieć jakiś sposób na sprawdzanie, czy jej córeczka bezpiecznie śpi w swoim łóżku. Niestety okazało się, że to właśnie ta troska sprowadziła na dziecko zagrożenie. 

Dziewczynka usłyszała głos z kamery

Na nagraniu widzimy 8-letnią dziewczynkę w jej pokoju, gdy nagle z kamery dobiega przerażający dźwięk.

Jestem twoim najlepszym przyjacielem! — krzyczy wysokim, nienaturalnie podekscytowanym głosem mężczyzna, gdy dziewczynka chciała wiedzieć, kto do niej mówi — Jestem świętym Mikołajem! Możesz teraz robić, co tylko chcesz. Możesz zrobić bałagan w pokoju… Możesz zniszczyć swój telewizor. 

Przestraszona i zdezorientowana dziewczynka na całe szczęście miała dobry odruch w takiej sytuacji: zawołała po pomoc. Jak powiedziała ABC News, była przerażona, całymi dniami bała się wejść do swojego pokoju. Nic dziwnego, bali się również jej rodzice. W dodatku, jak się okazało, nie tylko ich rodzina została zaatakowana. 

Włamania do kamer

Ofiarami hakerów padła również para, która nie chce podawać swoich danych. Oni kamerę mieli zamontowaną w sypialni, gdzie obudził ich krzyk mężczyzny Wstawajcie, widzę was!. Firma, która wyprodukowała obie kamery, Ring, jak i amerykańska policja badają obecnie tę sprawę. Podejrzewa się, że hakerów jest znacznie więcej.

ZOBACZ WIDEO:

 Reportaż wywołuje ciarki na ciele.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Z ostatniej chwili: b. polski premier wygrał z rakiem! Będzie żył
  2. Media nie opisują dziś początków ich związku. Byłą i obecną żonę Strasburgera łączyła niespodziewana relacja
  3. Jej kot bez przerwy niszczył choinkę. Wpadła na pomysł, dzięki któremu teraz boi się do niej zbliżyć
  4. Guz mózgu odebrał radość życia sędzinie Annie Marii Wesołowskiej. ”Mam niesymetryczną twarz i problem z otwieraniem oka”
  5. Jolanta Kwaśniewska oceniła Agatę Dudę. „Mogę powiedzieć TYLKO O OBRAZKU, jaki widzimy”
  6. Ludzie mają dosyć Małgorzaty Rozenek. Wytknęli jej to w najbardziej bolesny sposób

źródła: youtube.com/user/ABCNews

Poprzedni artykułKasia z „Królowych życia” kiedyś wyglądała zupełnie inaczej. Ciężko uwierzyć, że to ta sama osoba
Następny artykułOjciec zamachnął się nad kołyską z dzieckiem. Kot zareagował błyskawicznie
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego