Dziewczynka, która uciekła z domu, była poszukiwana przez ponad 500 osób. Kiedy po trzech dniach na policję zgłosiła się kobieta, na jaw wyszła porażająca prawda dotycząca zniknięcia 8-latki z Rosji. Nikt nie spodziewał się takiego zakończenia. Każdy sądził, że dziecko zniknęło tuż po kłótni z rodzicami i udało się do swoich przyjaciół.
 
Tragiczne wydarzenia miały miejsce w Rosji. To tam 8-letnia dziewczynka miała uciec z domu tuż po kłótni z rodzicami. Jak się okazało, mimo zeznań i nagrań z monitoringu, prawda okazała się zupełnie inna. 
 
 
Dziewczynka uciekła z domu
 
8-latka, która wyszła z domu po kłótni z rodzicami i nigdy już do niego nie wróciła, poszukiwana była przez trzy doby, a w pomoc najbliższych zaangażowało się aż 500 ochotników. Jednak prawda, jaka stała za zniknięciem dziecka, okazała się zupełnie inna. 
 
 
Kiedy po trzech dniach na policję zgłosiła się matka dziecka, prawda w końcu ujrzała światło dzienne. Choć na nagraniach z monitoringu widać, jak dziewczynka idzie wzdłuż drogi, a według funkcjonariuszy chciała dotrzeć do swoich przyjaciół, to co w rzeczywistości spotkało 8-latkę, jest niewyobrażalnym aktem okrucieństwa.

Zaginiona dziewczynka nie żyje

Kiedy matka zaginionej 8-latki skontaktowała się z policją, wyznała, że jej dziecko nie żyje. Z zeznań kobiety wynikało, że dziewczynka została zgwałcona przez swojego ojca w samochodzie, a następnie uduszona plastikową torbą. Jej ciało miało być ukryte w pobliżu jeziora na wyspie Sachalin.

Ciało dziewczynki ze śladami przemocy znaleziono w lesie. Śmierć dziecka nastąpiła w dniu jej zaginięcia. Śledczy zidentyfikowali osoby zaangażowane w popełnienie tego przestępstwa. Postępowanie karne jest w toku – podaje słowa lokalnej policji portal o2.pl.

Niestety, zeznania matki okazały się prawdą. 49-letni ojciec, który z początku zaprzeczał słowom swojej żony, w końcu przyznał się do winy.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

dziewczynka
fot. _Alicja_ z Pixabay.com

8-latka była poszukiwana przez trzy dni. To, co naprawdę stało się z dzieckiem, było niezwykle przykre. Dziewczynka została zgwałcona, a następnie zamordowana przez swojego ojca.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kociak wygląda, jakby go namalował Picasso. Internauci oszaleli na jego punkcie
  2. Kolejne europejskie miasto zrywa współpracę z Polską. Powód jest poważny
  3. Kinga Rusin też odchodzi ze śniadaniówki TVN-u? Zrozpaczeni fani nie mogą uwierzyć w jej ostatnie słowa
  4. Operacje plastyczne zniszczyły jej twarz? Dziś jest nie do poznania, mężczyźni wariowali na jej punkcie
  5. Doda przekazała dramatyczne wieści. Odszedł ktoś bliski jej sercu, był obok niej przez 14 lat
  6. Mało kto znał prawdę. Można się złapać za głowę na wieść, kim jest mąż Katarzyna Pakosińskiej

źródło: o2.pl

 

Poprzedni artykułCristiano Ronaldo jest nieuleczalnie chory. Smutna prawda wyszła na jaw, walczy już 6 lat
Następny artykułZaspany kotek i jego opiekun piesek mówią wszystkim dobranoc. Śpijcie dobrze
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.