Dziewczynka, zaledwie 7-letnia prosi już, tylko by pozwolono jej umrzeć. Jej dramatyczna historia sprawia, że łzy same napływają do oczu, a serce łamie się na drobne kawałki. To dziecko doświadczyło przemocy, której nie potrafilibyśmy sobie nawet wyobrazić. 7-latka nie chce już żyć. Jej dramatyczną sprawę nagłośniła znana aktywistka.

7-latka poprosiła lekarzy ze szpitala, do którego trafiła z licznymi obrażeniami, by pozwolili jej umrzeć. Dziecko doświadczyło niebywałej przemocy od swoich najbliższych. Dramatyczna sytuacja dziecka trafiła do mediów. 

7-letnia dziewczynka była maltretowana przez całe życie

Yaz, 7-letnia Meksykanka trafiła do szpitala Hospital de Las Margaritas w stanie Puebla w środkowo-wschodnim Meksyku. Jak przekazuje dailymail.co.uk, dziewczynka miała liczne obrażenia ciała, była poturbowana od uderzeń i gwałtu. Przyznała, że krzywdę wyrządzili jej rodzice, a gwałtu dopuścił się wuj.

Aktywistka Frida Guerrera, postanowiła nagłośnić tę sprawę w mediach, historia dziewczynki szybko pojawiła się w mediach na całym świecie i poruszyła ludzi z całego globu. 

Tuż po przyjeździe do szpitala, lekarze usłyszeli od dziewczynki:

Chcę umrzeć, nie leczcie mnie już, nie chcę wracać do moich rodziców, żeby mogli mnie bić – cytuje wypowiedź 7-latki dailymail.co.uk.

  1. Widzieliśmy ją na TVN, niestety nie żyje. Aktorka popełniła samobójstwo
  2. TVP Info ostrzega, może zrobić się naprawdę groźnie. Eksperci nie pozostawiają złudzeń ws. warunków pogodowych
  3. Wielka akcja ratunkowa, walczą z ogniem. Syreny wyją w całym mieście, są ranni, niebo spowił gęsty dym

Rodzice zostali zatrzymani przez policję

Do szpitala dziewczynka została przewieziona przez sąsiadkę. Wstępne badania lekarzy wykazały u niej krwawienie wewnętrzne, oznaki gwałtu, oparzenia papierosami i zapadnięte płuco. Dziecko bardzo cierpi, jest w fatalnym stanie, a lekarze walczą o jej zdrowie. Portal dailymail.co.uk, przekazał, że rodzice dziewczynki zostali zatrzymani, badana jest także sprawa śmierci ich trzyletniego dziecka, które, jak podaje portal, zginęło w niewyjaśnionych okolicznościach.

Policja wciąż poszukuje wuja dziewczynki, który miał się dopuścić na niej gwałtu. W sprawę zaangażowała się aktywistka, znana w Meksyku działaczka społeczna Frida Guerrera. Okazało się bowiem, że dziecko już wcześniej trafiało do szpitala z poważnymi obrażeniami, nikt jednak do tej pory nie udzielił jej pomocy. Działaczka Frida Guerrera przedstawiła sprawę burmistrzowi Claudii Rivera Vivanco, aby objąć dziecko opieką.

ZOBACZ ZDJĘCIE: 

dziewczynka
fot. pixabay.com

Dziewczynka błagała już tylko o śmierć, wszystko przez okrucieństwo, jakiego doznała. (zdjęcie poglądowe) 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wielki chaos, ludzie uciekają w popłochu ratując się. Pilna ewakuacja w centrum Polski
  2. Gigantyczne kłęby dymu, kolejne zastępy straży w drodze. Pożar jest bezlitosny, mamy nagranie
  3. Pamiętacie Mareczka z „Czterdziestolatka”? Niesamowite czym się dziś zajmuje
  4. Pilna ewakuacja całego budynku. Ludzie zaczęli wybiegać na ulicę, ogrom policji, wszystko przez jeden e-mail
  5. Aleksandra Kwaśniewska w końcu wyjawiła prawdę. Wszyscy czekali na jej słowa
  6. Wyrzucane przez wszystkich skórki od banana zwalczają uciążliwości. Kobieta je stosuje i mówi o piorunujących efektach

Źródło: dailymail.co.uk 

 

Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl