Dziewczynka została otoczona przez sześć pitbulli. Groźnie wyglądające psy ustawiły się dookoła dziecka, a już po chwili wydarzyło się niewiarygodne. Na szczęście wszystko zostało nagrane – inaczej trudno byłoby uwierzyć w to, co się wydarzyło!

Pitbull to rasa, która dla wielu ludzi jest synonimem agresji. Wygląd tych psów zdecydowanie częściej budzi podejrzenia, niż wywołuje uśmiech na twarzy. Ta dziewczynka okazała się jednak prawdziwym zaklinaczem psów!

Dziewczynka i sześć pitbulli

Kiedy czteroletnia dziewczynka weszła do kuchni, nagle ze wszystkich stron zbiegły się psy. Nie były to łagodne, niegroźne yorki, czy inne maleństwa takie jak chihuahua, ale pitbulle

Psy stanowiły bardzo liczną grupę. Było ich aż sześć. Naprzeciw nich stała jedna, osamotniona dziewczynka. Na szczęście psy doskonale ją znały, a ona umiała z nimi postępować!

Wejście czterolatki do kuchni oznaczało dla psów nic innego jak porę karmienia. Oczywiście, to nie dziewczynka była daniem głównym. Psy doskonale znały tę małą i prędzej zagryzłyby kogoś w jej obronie, niż same się na nią rzuciły. 

W materiale wideo, który obejrzało już ponad dziesięć milionów osób widać, jak czterolatka zostaje otoczona przez kochające ją psy i zaczyna je karmić. Każdemu po kolei daje przeznaczoną dla niego porcję.

  1. Poszła do ginekologa, bo miała jeden problem. Lekarz nie mógł uwierzyć, kiedy zobaczył co wyciągnął z jej miejsc intymnych
  2. Podpuścili psa, aby wsiadł do pociągu. Przestraszone zwierzę nie wiedziało, gdzie się znajduje
  3. Danuta Holecka zaczęła mówić, a widzowie zamarli. Nikt nie spodziewał się, że na żywo wypowie podobne słowa

Niesamowita dziewczynka

Dziewczynka zdaje się posiadać niesamowity dar obchodzenia się ze zwierzętami. To prawdziwa zaklinaczka psów. Nic dziwnego, że filmik robi taką furorę w sieci. 

Pitbulle słuchają każdej jej komendy, a co najciekawsze, żaden z nich się nie wyrywa. Każdy spokojnie i cierpliwie czeka, aż czterolatka poda mu przeznaczoną dla niego porcję. 

Najzabawniejsze, że dla czteroletniej dziewczynki, karmienie pitbulli to świetny sposób na naukę liczenia. Na wideo, które podbiło serca milionów ludzi na całym świecie, można usłyszeć, jak dziewczynka, wydzielając porcję każdemu z psów, liczy na głos, który to już z kolei, jednocześnie pilnując, by wszystkie dostały swoją porcję i przyswajając sobie liczby, które już niedługo będą jej bardzo potrzebne w szkole.

To jeden z najsłodszych filmików z dziećmi i zwierzętami. Po raz kolejny został złamany stereotyp pitbulli, jako groźnych i niebezpiecznych psów. To wideo pokazuje, że dobrem, miłością i niewinnością, można złagodzić naturę każdego zwierzęcia.

ZOBACZ WIDEO:

 

Zobacz, jak dziewczynka karmi sześć pitbulli. Niezwykłe!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Do sieci wyciekło porażające nagranie policjanta z owczarkiem niemieckim. Nie mieści się w głowie, jak mógł mu zrobić podobne rzeczy?
  2. Pies tonął na jej oczach. Właścicielka rzuciła się do wody, fale przykryły ją
  3. Nastolatka włożyła sobie do ust palec policjanta. Po chwili wydarzyła się niedopuszczalna rzecz
  4. GIF wycofuje znane leki. Doszło do pomyłki, w opakowaniach były inne środki
  5. Zostawiła niemowlę ze swoim partnerem. Mężczyzna wysłał jej nagranie, kobieta nie mogła uwierzyć co zrobił
  6. Pies tonął na jej oczach. Właścicielka rzuciła się do wody, fale przykryły ją

 
 

Poprzedni artykułPamiętacie jeszcze piękne opakowania na mydła? Aż przypominają się stare czasy
Następny artykułOglądaliście ”Ranczo”? Wielu z nas do dziś uwielbia popularny serial
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.