Dziewczynka wzięła do buzi plastikową nakrętkę, która utknęła w jej gardle. Niestety nikt nie zareagował w porę i kiedy pomoc nadeszła, finał okazał się tragiczny. Matka przeżyła prawdziwy dramat.

Przy małych dzieciach trzeba mieć oczy dookoła głowy, szczególnie że uwielbiają one wkładać do swojej buzi drobne przedmioty. Czasami potrafią zrobić to tak szybko, że nie jesteśmy w stanie na nie zareagować. Chwila nieuwagi może zakończyć się nieodwracalną tragedią. Kiedy dziewczynka połknęła plastikową zakrętkę, było już za późno. 

Upragnione dziecko 

Dziewczynka była oczkiem w głowie swoich rodziców. Małżeństwo przez bardzo długi czas starali się o potomstwo i kiedy urodziła się Rea, uznali ją za prawdziwy skarb. Dziecko dorastało w kochającej, ciepłej rodzinie i nikt nie przypuszczał, że kiedykolwiek może to ulec zmianie. Niestety wystarczyła chwila nieuwagi, by doszło to okropnej tragedii. 

Dziewczynka udusiła się nakrętką

Tego dnia dziewczynka była w swoim rodzinnym domu wraz z mamą i babcią. Zmęczona kobieta poszła na krótką drzemkę i pozostawiła córkę pod opieką seniorki. Starsza kobieta włożyła wnuczkę do wózka, sądząc, że dzięki temu będzie mogła wykonywać drobne, domowe czynności nie spuszczając dziecka z oka. Niestety, krótka chwila nieuwagi doprowadziła do tragedii i w całym domu rozległ się głośny płacz dziecka. Mama Rei w sekundkę przybiegła do córki, jednak już wtedy było za późno. 8-miesięczna dziewczynka chwyciła za odkręcony korek od pustej butelki i wsadziła go sobie do buzi. Okazało się, że nakrętka utknęła w gardle dziecka. Dziewczynka zaczęła robić się cała sina, a bezradna matka nie była w stanie wyciągnąć przedmiotu z przełyku córki. Rea zmarła w wyniku uduszenia. 

Zrozpaczona kobieta nie może wybaczyć sobie, że zamiast być przy swojej córce poszła spać. Dziewczynka była jedynym dzieckiem małżeństwa. Załamani rodzice apelują, by nigdy nie spuszczać oczu z własnych dzieci, bo nigdy nie wiemy, kiedy może wydarzyć się coś naprawdę złego. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

dziewczynka
Fot. Brandless, unsplash

Dzieci są niezwykle energiczne, chwila nieuwagi może doprowadzić do tragedii.

tak
redakcja lelum.pl

8-miesięczna dziewczynka udusiła się nakrętką od plastikowej butelki.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Objawy chorób trzustki, które widać na skórze. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Dagmara Kaźmierska planuje ślub. Bohaterka „Królowych życia” opowiedziała o młodszym kochanku
  3. Dała na komunię w kopercie chrześniakowi tyle, ile miała. Komentarz rodziców był okropny
  4. 19-latka sprzedała swoje dziewictwo. Piękna dziewczyna otrzymała za swoją niewinność astronomiczną kwotę
  5. Natalia Kukulska w dobitnych słowach o Viki Gabor. 12-latka długo ich nie zapomni

źródło: popularne.pl

Poprzedni artykułUbrania sportowe Cardio Bunny w Biedronce. Limitowana kolekcja trafi do sprzedaży jeszcze w styczniu
Następny artykułMaryla Rodowicz wyznała, że lata temu nago biegała po hotelu. Wszystko przez kłótnię z pewnym mężczyzną
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.