Niesamowite, jak dzisiaj wygląda dziewczynka z zespołem włosów niedających się uczesać. Shilah z Australii ma już 10 lat i bardzo się zmieniła. Także jej włosy nie wyglądają już tak, jak wielu mogłoby się spodziewać. Aktualne zdjęcia rodzina publikuje na Instagramie @shilahmadison.

Shilah Madison Calvert-Yin, czyli dziewczynka z zespołem włosów niedających się uczesać, od najmłodszych lat wyróżniała się na tle rówieśników. Wszystko przez bardzo rzadką anomalię strukturalną włosów. Jak dzisiaj wygląda?

Dziewczynka z zespołem włosów niedających się uczesać

Włosy dziecka sprawiały mamie kłopoty już wtedy, gdy Shilah miała zaledwie kilka miesięcy. Wtedy jednak nikt jeszcze nie myślał, że to tak rzadki przypadek.

Dziś Shilah ma już 10 lat, a jej wygląd wielu może zaskoczyć. Wszyscy, którzy spodziewali się, że jej włosy przez całe życie będą wyglądały tak samo, mogą być rozczarowani. Z wiekiem kosmyki dziewczynki zaczynają wyglądać nieco lepiej.

Zespół włosów niedających się uczesać to anomalia, która objawia się dziwnym wyglądem włosów — mają one nietypowy przekrój, są sterczące, jasne, a nawet srebrzyste i niezwykle trudne do ułożenia.

Efekty tej przypadłości widać już we wczesnym dzieciństwie, natomiast z wiekiem stają się nieco łatwiejsze w stylizacji. Warto wspomnieć, że anomalia nie dotyczy brwi i rzęs. Nie wiadomo, co powoduje tak nietypowy wygląd włosów u garstki ludzi na świecie.

Niesforne włosy

Ciągle nastroszone i wyglądające jak mocno naelektryzowane włosy Shilah sprawiły, że wzbudzała ona ogromne zainteresowanie. Kiedy jej zdjęcia pojawiły się w mediach społecznościowych, cały świat nie mógł oderwać od niej oczu. Okazuje się, że jako pierwszy na czuprynę dziecka uwagę zwrócił… anestezjolog.

– Córka była w szpitalu na prostym zabiegu stomatologicznym. Wtedy anestezjolog zapytał mnie: czy nie powinnaś byś zaniepokojona tym, co dzieje się z twoją córką? Nie wiedziałam zupełnie o czym on mówi – mówiła mama jakiś czas temu.

Jak dzisiaj wygląda dziewczynka? Fryzura 10-latki wygląda na bardziej okiełznaną, włosy sięgają jej niemal do ramion. Na pierwszy rzut oka można się nie zorientować, że to nietypowy przypadek. Na szczęście z powodu wyglądu nigdy nie spotkały jej żadne nieprzyjemności.

Jeśli masz problem z puszącymi się włosami, kliknij >tutaj< i dowiedz się, jak sobie z nimi poradzić.

Zobacz zdjęcia:

dziewczynka
fot. instagram.com/shilahmadison

Dziewczynka ma już 10 lat.

dziewczynka
fot. instagram.com/shilahmadison

Jej włosy bardzo się zmieniły.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: papilot.pl

 

Poprzedni artykułPilny komunikat Ministerstwa Zdrowia. Sprawa dotyczy szczepień i roku urodzenia wielu Polek i Polaków
Następny artykułMariusz Czajka znalazł się w dramatycznej sytuacji. Nie stać go na pogrzeb mamy
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.