Dziewczynka została zgwałcona w wieku 14 lat. Była przerażona tym, co się stało i nie chciała z nikim rozmawiać. Jej rodzice nie mieli o niczym pojęcia, a prawda wyszła na jaw przez przypadek. Ofiara urodziła zdrowe dziecko, wykonano badania DNA, ale sprawca chciał za wszelką cenę uniknąć kary.

14-letnia dziewczynka została zgwałcona, ale ze strachu długo milczała. Rodzice nie zauważyli niczego, przez co mogliby cokolwiek podejrzewać. Dopiero kiedy matka zabrała córkę na podstawowe badania, na jaw wyszła przerażająca prawda. Sprawca nie przyznawał się do winy, a z jego ust padły absurdalne słowa.

Dziewczynka została zgwałcona

Matka dziewczynki o dramacie dowiedziała się po kilku miesiącach, w trakcie rutynowych badań. Okazało się, że 14-latka jest w 23. tygodniu ciąży. Dopiero wtedy opowiedziała o tym, co ją spotkało i wyznała, że ze wstydu bała się oskarżyć mężczyznę. Jako sprawcę wskazała 37-latka. Sprawą zajęła się policja.

Mężczyznę udało się zatrzymać, ale nie chciał przyznać się do winy. Przed sądem twierdził, że został wrobiony, a policjanci sfabrykowali dowody. Wyniki badań DNA były jednak jednoznaczne. Quaser Abas był ojcem dziecka.

Zgwałcona 14-latka urodziła

Dziewczynka źle zniosła informację o ciąży. Była przerażona, a jej matka nie wiedziała, jak jej pomóc. Kobieta przyznaje, że nie mogła patrzeć na cierpienie córki, ale z całych sił ją wspierała i była obecna przy porodzie.

-On zabrał jej dzieciństwo. Musiała tak szybko dorosnąć. Byłam z nią podczas porodu i strasznie było patrzeć, jak przez to przechodzi, wiedząc, że nie mogę jej pomóc – mówiła, podaje thesun.co.uk.

dziewczynka
materiały policyjne

Dziewczynka nigdy nie myślała o tym, że tak szybko może zostać matką. Dziś twierdzi, że pomimo gwałtu nie byłaby w stanie oddać swojego dziecka. Sąd nie miał wątpliwości, że za to, co ją spotkało, odpowiada 37-leti mężczyzna. Quaser Abas został skazany na 6 lat pozbawienia wolności, a drugie tyle będzie musiał pozostawać pod specjalnym nadzorem. Dostał też zakaz kontaktowania się z dziewczynkami poniżej 16. roku życia.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

dziewczynka
fot. pixabay.com

Sąd nie miał wątpliwości, że sprawcą gwałtu jest 37-latek.

dziewczynka
fot. hyeongchae hwang z Pixabay

14-latka urodziła i nie chce oddać dziecka.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wszyscy z komórkami zapłacą więcej. Już niebawem podwyżka cen
  2. Agnieszka Chylińska wydala nową książkę. Piosenkarka mogła zrobić na niej krocie
  3. Ewa Kuklińska nie miała szczęścia w małżeństwie. Przez jednego z ukochanych targnęła się na swoje życie
  4. Agata Duda w młodości. Córka Kinga jest identyczna, jak mama w latach młodości
  5. Magda Gessler była w miejscowości Krzysztofa Jackowskiego, usłyszała i zobaczyła fatalne rzeczy. „Sekta diabelska”
  6. Katarzyna od 5 lat ciągle jest w ciąży i jest z tego dumna. „Nie rozumiem kobiet, które poprzestają na jednym dziecku”
Poprzedni artykułWiozła swojego kota do weterynarza, by go uśpić. Jego ostatni gest poruszył ją do głębi
Następny artykułMąż zaproponował trójkąt żonie. Zgodziła się, ale nie takiej odpowiedzi oczekiwał
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.