Dziewczynka urodziła dziecko w wieku 11 lat. Noworodka do szpitala przyniósł jej wujek, który twierdził, że znalazł go na werandzie własnego domu. Dwa dni, dokładnie tyle wystarczyło, aby na jaw wyszły bulwersujące fakty. Prawda, która ujrzało światło dzienne, sprawia, że do oczu napływają łzy.

11-letnia dziewczynka urodziła swoje dziecko w wannie. Prawda, która wyszła na jaw, gdy sprawą zajęli się śledczy, jest straszna. Okazuje się, że dziewczynka była ofiarą gwałtów, które trwały przez długi czas. Sprawa wyszła na jaw dwa dni po porodzie.

Dziewczynka urodziła dziecko

Wstrząsające wydarzenia miały miejsce w szpitalu St. Joseph w Saint Louis w stanie Missouri, znajdującym się w USA. To właśnie tam mężczyzna w podeszłym wieku przyniósł noworodka, którego jak twierdził, znalazł na werandzie.

W związku z tym, że stan maluszka był bardzo poważny, specjaliści zmuszeni byli podjąć natychmiastowe działanie. Następnie personel zawiadomił o wszystkim policję, która zajęła się sprawą. Dwa dni później wyszły na jaw fakty, których nikt nie mógłby się spodziewać. Przerażony mężczyzna wyznał, że dziecko nie zostało podrzucone, a jego matką jest 11-letnia dziewczynka. 

  1. Idealny schabowy. Przepis na podwójną radość z jedzenia
  2. Fani skoków zamarli podczas skoku Stocha. Tragiczny w skutkach koniec konkursu był bliski

Kim był ojciec dziecka?

Ojcem dziecka okazał się jej 17-letni kuzyn, który przez lata wykorzystywał ją seksualnie. Podczas przesłuchania wyznał, że gwałcił ją dwa razy w tygodniu przez rok.

Na ten moment 17-latek przebywa w areszcie. Chłopak odpowie za wykorzystywanie seksualne dziecka, gwałt oraz kazirodztwo. Dodatkowo New York Post podaje, że nastolatek jakiś czas temu został deportowany za nielegalne przekroczenie granicy. W związku z tym zmuszony będzie ponieść konsekwencje nielegalnego przebywania na terenie Stanów Zjednoczonych. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Dziewczynka
unsplash.com @bellefotod

Dziewczynka została mamą w wieku 11 lat. 

Dziewczynka
pixabay.com @cocoparisienne

Przez lata była gwałcona.

Dziewczynka
unsplash.com @andrewtneel

Oprawcą był jej 17-letni kuzyn.

ZOBACZ TEŻ:

  1. GIS ostrzega przed poradami Jerzego Zięby. „Jest to działanie szczególnie groźne i niebezpieczne”
  2. Kompromitacja, nagrali Polaka z ukrycia w restauracji. Zrobił upokarzającą rzecz, przyniósł wstyd Polsce
  3. Dagmara Kaźmierska o swoim ślubie. Nie uwierzycie, w czym stanie przed ołtarzem
  4. Małgorzata Rozenek w ogniu krytyki. Chodzi o jej wygląd, przesadziła?
  5. Zaniedbane małżeństwo poddało się metamorfozie. Szczęka opada, wyglądają jak inne osoby
  6. 4-letni synek wybudził się ze śpiączki i powiedział mamie bardzo ważną rzecz. Jego ostatnie słowa są piorunujące

Źródło: popularne.pl

Poprzedni artykułMonika Zamachowska jest dumna z syna. 18-latek poszedł do pracy, nie uwierzycie czym się zajmuje
Następny artykułAgnieszka Kaczorowska radykalnie zmieniła fryzurę. Po jej długich włosach nie ma ani śladu
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.