Pewna 22-letnia kobieta opublikowała na swoim Instagramie nagranie, na którym widać, jak 5-letnia dziewczynka znęca się nad swoim kotem. Wideo podpisała bardzo ironicznym podpisem z dołączoną emotką śmiechu. Mieszkanka gminy, w której doszło do zdarzenia, po obejrzeniu publikacji zawiadomiła policję.

W takiej sytuacji nie wiadomo, co jest bardziej szokujące, widok 5-letniego dziecka znęcającego się nad zwierzęciem, czy dorosłej osoby, która wszystko nagrywa, dodatkowo się z tego śmiejąc. Sytuacja miała miejsce w gminie Białopole w woj. lubelskim.

Dziewczynka znęcała się nad kotem

Nagranie znęcającej się dziewczynki nad niewinnym stworzeniem poruszyłoby każdego, kto posiada w sobie, chociaż odrobinę empatii i współczucia dla drugiego istnienia. Tak stało się w przypadku mieszkanki sąsiedniej gminy Żmudź w woj. lubelskim, która rozpoznała 5-latkę i od razu zadzwoniła na policję, przekazuje supertydzien.pl

Jednak nie to jest w tym wszystkim najbardziej przerażające. Zdecydowanie gorszy jest fakt, że działo się to na oczach osoby pełnoletniej, która wszystko nagrała i opublikowała na Instagramie, a także dała oglądającym do zrozumienia, że nic sobie nie robi z zaistniałej sytuacji. 

Na nagraniu widać, jak dziewczynka, trzymając kota za jedną łapkę, brutalnie nim szarpie, następnie macha na wszystkie strony i mocno telepie, by później mocno uderzyć nim o podłogę. Na sam koniec usiadła na kocie i równie mocno zaczęła nim trzeć o lustro.

W tle wideo słychać, jak 22-letnia kuzynka dziewczynki głośno śmieje się z tego, co wyprawia 5-latka. Co więcej, mocno dopingowała dziecko. Na domiar złego do filmu zamieściła jednoznaczny opis o treści – każdego kota wykończy

Sprawa została zgłoszona na policję

Niekryjąca swojej dumy 22-latka przed publikacją całego zajścia w internecie prawdopodobnie nie miała świadomości, że komuś może się to nie spodobać. Na jej nieszczęście tak właśnie się stało. Warto podkreślić, że za taki występek grozi kara pozbawienia wolności do trzech lat.

Co więcej, nie przewidziała zapewne, że zamiast lajków, pozytywnych komentarzy i ogólnego śmiechu może na nią spaść wielka lawina hejtu i obelg, które nie spodobają się jej koleżankom, czy kolegom. Tak właśnie się stało.

Koty niejednokrotnie padają ofiarami swoich właścicieli. Ludzie nie zawsze mają świadomość, jak się z nimi odpowiednio obchodzić, być może dlatego, że mają inną naturę niż psy. Jakiś czas temu do jednego ze schronisk trafił kot, który służył swojemu właścicielowi za przynętę na psy. Sprawa została bardzo głośno skomentowana.

Na szczęście zdarzają się także bardzo pozytywne historie z kotami w tle. O jednej z nich możecie dowiedzieć się, klikając >tutaj<.

Zobacz zdjęcia:

Dziewczynka
fot. facebook.com/ChelmskaStrazOchronyZwierzat

5-letnia dziewczynka znęcała się nad swoim kotem.

Dziewczynka
fot. facebook.com/ChelmskaStrazOchronyZwierzat

Jej 22-letnia kuzynka wszystko nagrała i opublikowała w internecie. Sprawa trafiła na policję.

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: supertydzien.pl

Poprzedni artykułKarolina Pajączkowska opublikowała na Instagramie zdjęcie swojej mamy ze szpitala. Chciała przestrzec nim fanów przed wylotami na wakacje w czasie COVID-19
Następny artykułTrwa walka o życie. Jan Borysewicz z Lady Pank pilnie apeluje do wszystkich fanów o pomoc
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl