Niesamowity wyczyn dwulatki. Dziewczynka zszokowała kontrolujących okoliczną drogę policjantów. Ci postanowili z pełnym przekonaniem zobaczyć, czy dwuletnia Lena nie złamała przepisów.

Jakie były wyniki tej kontroli? Niektórzy mogą być zaskoczeni.

Dwuletnia dziewczynka prowadziła sportowego mercedesa. Policja przeprowadziła kontrolę

Pomorscy policjanci odkryli niezwykle interesującą sprawę. Sportowym mercedesem kierowała… dwulatka. Dziewczynka o imieniu Lena okazała się być jednak wytrwałym kierowcą.

Policjanci postanowili przeprowadzić kontrolę pojazdu. Wiadomo, że sportowe maszyny bardzo często należą do osób, które lubią przekraczać prędkość. Nic dziwnego, że funkcjonariusze zareagowali w ten sposób na samochód i Lenę. 

– Kierująca sportowym mercedesem przekroczyła prędkość i nie miała uprawnień do kierowania – relacjonowali. 

Okazało się, że mercedes przerobiono na kabriolet, co sprawiało, że zniknęła z niego część niezbędnej przestrzeni. 

Kontrola wykazała, że w pojeździe nie ma również jednej, niezwykle istotnej rzeczy, a konkretnie… gaśnicy. Jak się okazuje, była kompletnie nieprzygotowana na kontrolę. 

Zamiast jednak wlepić mandat, policjanci postanowili… zrobić sobie zdjęcia. Zabawkowy mercedes i jego właścicielka już wkrótce zapewne obiegną sieć. 

Dwulatka oczarowała policjantów

Nic dziwnego, że dziewczynka oczarowała policjantów. Wciąż na polskich chodnikach nie widać zbyt wielu młodocianych kierowców. 

Pierwsza kontrola Leny zakończyła się dla niej uśmiechem. Mistrzyni kierownicy będzie musiała na swojego prawdziwego mercedesa poczekać jeszcze parę lat, ale już teraz ma nauczkę, by jeździć ostrożniej. 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

źródło: [se.pl]

Poprzedni artykułNiebezpieczna sytuacja w galerii handlowej. Ku przestrodze rodzicom małych dzieci
Następny artykułJoanna Kurowska opowiedziała zabawną historię z przeszłości. Chodziło o uderzenie Krzysztofa Ibisza krzesłem