Dziewczynka w jednym z supermarketów spotkała tajemniczego mężczyznę. W związku z tym, że facet miał bujną brodę i czerwoną koszulę, 3-latka przekonana była, że to Święty Mikołaj. Jego reakcja mówi więcej niż tysiąc słów. To zupełnie zrozumiałe, że filmik z udziałem tego duetu w jednej chwili stał się wirusowy.

Wszystkie dzieci kochają Świętego Mikołaja. To zupełnie zrozumiałe w końcu brodaty mężczyzna w podeszłym wieku spełnia ich najskrytsze marzenia i dokładnie wie, za czym tęsknią. Grudzień jest miesiącem, kiedy wszystkie maluchy z ogromną ekscytacją czekają na jego nadejście. Spotkanie pewnej dziewczynki z mężczyzną, którego uznała za Mikołaja, nie mogło skończyć się inaczej.

Zobaczyła Świętego Mikołaja

Robert Riley pewnego dnia wraz ze swoimi dwoma pociechami udał się na zakupy do Walmart w Hurricane w Zachodniej Wirginii. To właśnie tam 3-letnia Sophie dostrzegła mężczyznę, który do złudzenia przypominał Świętego Mikołaja. W związku z tym, że okres przedświąteczny trwał w pełni, postanowiła do niego podejść i zweryfikować wszelkie obawy.

-Byliśmy za nią, a ona położyła palec na ustach i powiedziała: Cii! To Święty Mikołaj!- wspomina ojciec dziewczynki.

Dziewczynka podeszła do nieznajomego mężczyzny i zapytała: Święty? Odpowiedź, którą usłyszała, wprawiła ją w osłupienie.

-Bywałem gorzej nazywany- odpowiedział Roger Larck, uznany za Świętego Mikołaja.

Czy Święty Mikołaj istnieje naprawdę?

Gdy Roger zobaczył świecące i podekscytowane oczka małej dziewczynki, wiedział, że nie może tak po prostu odebrać jej radości. Postanowił na krótką chwilę zostać jej prywatnym Świętym Mikołajem.

Rozmowa upływa im w przemiłej atmosferze. Dywagowali o ciasteczkach i pokarmie dla Reniferów. Dziewczynka obiecała, że gdy tylko Mikołaj przyjdzie do jej mieszkania, może spodziewać się świeżo upieczonych, aromatycznych smakołyków.

-(…) na Biegunie Północnym trawa jest dość trudna do zdobycia- spuentował Święty Mikołaj.

Mężczyzna był naprawdę szczęśliwy, że chociaż na krótką chwilę mógł uszczęśliwić małą Sophie.

-Jeśli naprawdę istniałby Święty Mikołaj… Dokładnie tak bym go sobie wyobrażała- wspomina matka dziewczynki.

ZOBACZ NAGRANIE:

 

 
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.