Dziewczynka skarżyła się rodzicom na ogromny ból nosa. Dodatkowo 6-latka miała kłopoty z oddychaniem. Rodzice natychmiast zabrali córkę do szpitala, gdzie przeszła rutynowe badania i prześwietlenie. Szybko ustalono, że w nosie dziecka znajduje się ciało obce, jednak lekarze byli w prawdziwym szoku, gdy odkryli, co jest w nosie 6-latki.

6-latka została przebadana, ale podczas pierwszych badań nie stwierdzono, jakie konkretnie ciało obce znajduje się w nosie dziecka. Ustalono, że obiekt ma 2 cm. Dziewczynka miała kłopot z oddychaniem i należało interweniować natychmiast. Decyzję o operacji podjęto błyskawicznie.

Dziewczynka skarżyła się na ból nosa

Sytuacja miała miejsce w mieście Xi’an w chińskiej prowincji Shaanxi. 6-latka trafiła na stół operacyjny zaraz po przeprowadzeniu podstawowych badań. Okazało się bowiem, że w nosie dziewczynki znajduje się jej… ząb mleczny, który wypadł dokładnie 4 lata wcześniej!

Rodzice przyznali, że podczas zabawy dziewczynka wybiła sobie zęba, którego nie odnaleźli. Po prostu uznali, że mleczak się zgubił. Okazało się, że ząb w jakiś sposób dostał się do nozdrzy i tam utknął. Jak podaje Onet, wielu lekarzy przyznało, że choć przypadek brzmi na niewiarygodny, w istocie tak mogło się stać.

  1. Internauci oburzeni zachowaniem Małgorzaty Rozenek. Nie wierzą, co gwiazda zrobiła na oczach synka
  2. Żałoba, oczy pełne łez, rozpacz, córka Magdy Gessler zmarła w strasznych okolicznościach. Po latach gwiazda TVN wszystko opowiedziała
  3. Znamy wyniki badań toksykologicznych kierowcy autobusu z Warszawy. Są zatrważające

6-latka czuje się dobrze

Według doniesień dziennika The Sun 6-latka przebyła operację szablonowo i dziś czuje się już dobrze. Laryngolog, który zajmował się jej przypadkiem, Wang Yanhui, przyznał, że taka sytuacja to prawdziwa rzadkość. 

Z kolei brytyjski dentysta, który udzielał The Sun komentarza do sytuacji 6-latki, przyznał, że taki przypadek naprawdę mógł się zdarzyć i jest to fizycznie możliwe. Wiele razy wydaje nam się, że drobnostki, jakie spotykają nasze dzieci, nie są groźne, tymczasem powinniśmy być czujni na najmniejsze symptomy. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. TVP nagle przekazuje wstrząsające informacje. Włos się jeży, cała Polska wstrzymała oddech
  2. Polskę obiegła dramatyczna wiadomość. Niestety, nie żyje Zbigniew Jaskulski, rodzina przekazała smutne wieści
  3. Lekarze biją na alarm. Jedno przyzwyczajenie Polaków może wpędzić do grobu, dramatyczne doniesienia
  4. Dramat w województwie lubelskim. Doszło do tragicznego wypadku, spłonęły dwa auta, są ofiary śmiertelne
  5. Policja chciała nagrać kierowców, jednak kamera zarejestrowała inną rzecz. Nie spodziewali się podobnych scen
  6. Gdy panna młoda weszła do kościoła, starsze osoby prawie zemdlały na jej widok. Niewiele kobiet by się odważyło

Źródło: fakt.pl

 

 

Poprzedni artykułSklepy podnoszą ceny najpopularniejszych produktów? Niewyobrażalne, ile zapłacimy za masło
Następny artykułNie żyje uwielbiany gwiazdor disco polo. Niestety, zmagał się z poważną chorobą
Redaktorka w Lelum.pl Kulturoznawca w specjalizacji teatralnej. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki.