Dziewczynka ze zdjęcia to dziś wielka gwiazda stacji TVN. Fotografia pochodzi z jej dzieciństwa i trzeba przyznać, że bardzo się od tego czasu zmieniła. Dziś wszyscy ją znają, ale ciekawe ilu z was rozpoznało jej dziecięce oblicze?

W podpowiedzi można dodać, że jest to dziennikarka, osoba bardzo znana, którą każdy kojarzy właśnie ze stacją TVN. Gwiazda postanowiła na swoim profilu na Facebooku pochwalić się odzyskanym zdjęciem z przeszłości. Zazwyczaj dość łatwo rozpoznać po dziecięcym obliczu do kogo z dorosłych już należy, w tym przypadku sprawa przedstawia się dosyć skomplikowanie.

Dziewczynka ze zdjęcia – kto to?

Gwiazdy bardzo lubią chwalić się zdjęciami z przeszłości, niejednokrotnie śmiejąc się ze swojego uśmiechu z licznymi ubytkami po mleczakach lub ze swoich skądinąd dziś tak rozczulających strojów z czasów PRL. Nie inaczej było w tym przypadku. Dziennikarka TVN-u z łezką w oku pokazała zdjęcie z dzieciństwa swoim fanom. Czy wiecie już, o kogo chodzi?

Na zdjęciu znajduje się dziennikarka Kinga Rusin. Dziś wielka gwiazda stacji TVN i jedna z najlepiej rozpoznawalnych polskich gwiazd show-biznesu. Kinga Rusin zyskała dużą popularność jako gospodyni telewizji śniadaniowej Dzień dobry TVN. 

Kinga Rusin dzieciństwo

Kinga Rusin urodziła się 9 marca 1971 roku w Warszawie. Jej mama pracowała w Telewizji Polskiej, nic więc dziwnego, że młoda Kinga po trzecim roku Italianistyki zdecydowała się na pracę właśnie w Telewizji Polskiej. Od tej pory wiedziała, że chce zostać dziennikarzem, a swoją pracę wykorzystywać na rzecz aktywizmu społecznego. 

Kinga Rusin angażuje się w działania proekologiczne i chroniące prawa zwierząt. Dziennikarka podróżuje po całym świecie, a swoje doświadczenia, zdjęcia i relacje publikuje na swoim profilu na Instagramie, na którym śledzi ją już ponad pół miliona osób. Ostatnimi czasy dziennikarka wzbudziła ogromne zainteresowanie, udostępniając zdjęcie z imprezy z Adele. Wówczas oczy mediów całego świata zwróciły się na dziennikarkę, a magazyn Wprost postawił ją na szczycie swojej listy najbardziej wpływowych Polek.

Zobacz zdjęcia:

dziewczynka
fot. facebook.com. kinga rusin

Mała Kinga nie przypomina samej siebie.

kinga rusin
fot. eastnews.pl/TRICOLORS

Dziennikarka bardzo się zmieniła.

Źródło: plotek.pl

 

Poprzedni artykułCzy uważasz, że 500 plus powinno być przyznawane tylko pracującym rodzicom?
Następny artykułMaciej Maleńczuk o kobietach: ”Mija 26 i staje się z niej nieznośna baba”. 59-latek pochwalił się swoimi ”przygodami”
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl