Dziewczynka urodziła się z dziwną przypadłością, jej brzuszek nieustannie rósł, aż przybrał niewyobrażalne wymiary. Lekarze postanowili szybko działać, jednak nie mogli spodziewać się tego, co zobaczyli. Przeszło to ich wszelkie oczekiwania.

Mała dziewczynka zaraz po narodzinach zapadła na dziwne schorzenie, rodzice drżeli o jej życie. Jej brzuch ciągle pęczniał, aż przybrał ogromne rozmiary. Lekarze nie mogli dłużej czekać.

Dziewczynka zapadła na rzadkie schorzenie

Zaraz po narodzinach małej Braylee dziewczynka bardzo źle się czuła a jej skóra, przybrała żółtawy odcień. Lekarze przekazali straszną diagnozę: dziecko urodziło się bez pęcherzyka żółciowego i miało niedrożność dróg żółciowych. Jego stan był krytyczny.

Rodzice małej pacjentki, Amanda i Justin z jednego ze stanów w USA Illinois, byli załamani. Liczyło się dla nich tylko dobro i zdrowie córeczki. Lekarze poinformowali ich, że dziewczynka musi przejść ryzykowną operację połączenia wątroby z jelitami.

  1. Pilne ostrzeżenie. GIS alarmuje Polaków, wydano zakaz zbliżania się do jednego miejsca, nastąpiła wielka awaria
  2. Nastolatek z płucami jak staruszek. Choroba zniszczyła jego życie

Dziecko musiało przejść przeszczep

Niestety, nie przyniosła ona pożądanych rezultatów. Brzuch dziewczynki zaczął pęcznieć, aż przybrał rozmiary niewielkiego balona. Lekarze przeprowadzili dodatkowe badania i orzekli, że dziewczynka potrzebuje przeszczepu wątroby. Zaczęło się gorączkowe szukanie dawcy. Niestety na tamten moment nie było żadnej osoby, która mogłaby dać ten organ.

Zrozpaczony ojciec dziecka postanowił oddać kawałek własnej wątroby, ryzykując utratą własnego zdrowia. Gdy mężczyzna leżał już gotowy do operacji, nagle znalazł się dawca. Operacja przeszczepu się udała, organizm małej dziewczynki przyjął nową wątrobę. Skóra dziecka wróciła do właściwego koloru. Dziewczynka jest dzisiaj cała i zdrowa, czuje się wspaniale. Rodzice z pewnością nie zapomną chwil pełnych lęku i obaw o życie córeczki.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

dziewczynka
fot. facebook.com/Braylee’s journey with Biliary Atresia

Brzuszek małej był ogromny.

dziewczynka
fot. facebook.com/Braylee’s journey with Biliary Atresia

Dzisiaj czuje się dobrze i dumnie pokazuje zdrowy brzuch.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wiadomość z ostatniej chwili. Właśnie nadeszło potwierdzenie od premiera Morawieckiego
  2. TVP Info przekazało doskonałe wieści. Play wprowadza zmiany, na które czekały tysiące klientów
  3. Koszmar w szpitalu. Bezsilny pacjent próbował wyjść na czworaka korytarzem, ludzie dookoła tylko patrzyli
  4. Anna Lewandowska zmiażdżona przez znaną aktywistkę. Ostra wiązanka wbija w ziemię
  5. Skóra w popularnym mleku? Mężczyzna nie mógł uwierzyć: „Tkanka mięsopodobna”. Producent odpowiedział
  6. Porażający efekt wczorajszej ulewy, zatrzęsienie grzybów w lasach, pan Piotr zdradza, gdzie jest najwięcej

Źródło: lolmania.pl

Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl