Connect with us

WTF

DZIKI seks w miejskim autobusie. Nagrali ich!

Opublikowane

-

Pasażerowie tego autobusu byli świadkami szokującego wydarzenia. Dwójka kochanków nie potrafiła zapanować nad żądzami i uprawiała seks na oczach zaskoczonych pasażerów. Jeden z nich postanowił uwiecznić seksualne podboje zakochanych za pomocą telefonu komórkowego.

Całe wydarzenia miało miejsce tuż po północy, w londyńskiej linii autobusowej nr 149. Do autobusu weszło dwoje podpitych i bardzo głośnych pasażerów. W trakcie jazdy szybko pozbyli się ubrań, zaczęli się całować, aż w końcu przeszli do uprawiania dzikiego seksu.

Zakochanym nie przeszkadzały przekleństwa pod ich adresem, a nawet to, że są nagrywani. Seksualne igraszki szybko zostały zakończone przez kierowcę, który udzielił im nagany i wyprosił z autobusu. Mamy nadzieję, że zdążyli się ubrać.

ZOBACZ TEŻ: BRUTALNY atak TEDE na PEJE. „Będziesz ku*wą z TVN-u”

ZOBACZ PIKANTNE WIDEO (18+):

Źródło: fakt.pl

komentarze

WTF

Pracownicy uprawiali SEKS w TESCO. Wszystko nagrali nastolatkowie

Opublikowane

-

Regularnie donosimy was o śmiałkach, którzy uprawiają seks w miejscach publicznych. Był środek ulicy, komunikacja miejska i szczęśliwcy, którzy zostali nakręceni z bardzo bliska przez drona (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie

WTF

Kobieta pierwszym człowiekiem zdiagnozowanym z ROBAKAMI W OCZACH

Opublikowane

-

Kobieta z Oregonu w Stanach Zjednoczonych jest pierwszym człowiekiem u którego zdiagnozowano robaki żyjące w oczach.  (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie

WTF

Dyrekcja zamówiła P0RN0 do polskiej szkoły. „Komuś się tak przepisało”

Opublikowane

-

Zespół Szkół Elektronicznych w Bydgoszczy zamówił sześć dekoderów telewizyjnych. Sprzęt miał służyć uczniom do nauki. Szkoła zaznaczyła, że zamówione urządzenia muszą być przystosowane do korzystania z serwisu porno. Tłumaczenie dyrektora? „Komuś się tak przepisało”. (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie
Reklama

Grzejące tematy