Dzikie zwierzę, które pojawiło się na parkingu przed restauracją dosłownie zwaliło z nóg jego z przechodniów. Kiedy nagranie trafiło do sieci, w mgnieniu oka stało się wirusowe. Krótki filmik wydaje się na tyle niewiarygodny, że autor posądzony został o fotomontaż! Poszkodowany mężczyzna zabrał głos w sprawie.

Nagranie z udziałem dzikiego zwierzęcia od samego początku cieszy się ogromną popularnością. To zupełnie zrozumiałe. Tak nietypowe zdarzenia nie dzieją się przecież codziennie! Na filmiku gołym okiem widać, jak rozpędzone z dużą prędkością zwierzę, nokautuje postawnego mężczyznę. Takiego spotkania klient restauracji z pewnością nie mógł się spodziewać.

Dzikie zwierzę zwaliło z nóg przechodnia 

Niecodziennie zajście miało miejsce na parkingu przed jedną z restauracji sieci McDonald’s mieszczącej się w Karolinie Północnej. Nagranie wydaje się na tyle nieprawdopodobne, że na ten moment obejrzało je ponad 400 tysięcy osób. Sam zainteresowany szczerze przyznaje, że po całym zajściu próbował odnaleźć zwierzę, niestety jego zmagania okazały się bezskuteczne. 

– To było absolutnie szalone – powiedział w rozmowie z Fox News poszkodowany przez dzikie zwierzę

Na nagraniu, które szturmem obiegło sieć, zobaczyć możemy rozpędzonego z ogromną prędkością… jelenia, który z impetem na parking wpada i dosłownie nokautuje mężczyznę. 

Czy jelenie są niebezpieczne?

Patrząc na historię, która przytrafiła się mężczyźnie, odpowiedź nasuwa się sama. Czy jelenie są niebezpieczne? Jelenie to niebywale szybkie i silne zwierzęta, które mogą okazać się naprawdę niebezpieczne. Całe szczęście tym razem mężczyźnie nic się nie stało. Jak sam przyznaje, cieszy się, że to nietypowe spotkanie dotyczyło jego, a nie żony czy ukochanych pociech. Co ciekawe, upadł na tyle fortunnie, że nawet jego ulubiony napój nie poniósł żadnej szkody. 

– W życiu różne rzeczy są ważne, a dietetyczna cola jest jedną z nich – zażartował mężczyzna

ZOBACZ ZDJĘCIE I NAGRANIE:

Dzikie zwierzę
screen z nagrania facebook

Dzikie zwierzę dosłownie znokautowało mężczyznę. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Szczeniaki zostały porzucone w lesie. Zaopiekował się nimi inny zwierzak, bez jego opieki nie miałyby szans
  2. Na zdjęciu ukryła się pantera. 93% z nas nie jest w stanie jej dostrzec
  3. Byli przekonani, że uratowali szczeniaczki labradora. Gdy weterynarz zdradził im prawdę, odebrało im mowę

Źródło: foxnews.com

Poprzedni artykułDziadek miał zabrać wnuczka na spacer. Sąsiedzi zobaczyli, co robi z dzieckiem, natychmiast powiadomili policję
Następny artykułDanuta Lato była gwiazdą lat 80. Jej wymiary 110-58-84 były obiektem pożądania mężczyzn i zazdrości kobiet
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.