Już dziś wieczorem czeka nas prawdziwa filmowa uczta. Telewizja Polsat jako pierwsza wyemituje długo wyczekiwaną produkcję „Gierek”. Na ekranach zaprezentuje się przed nami plejada polskich gwiazd.

Nie da się ukryć, że film „Gierek” był jedną z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku. Już teraz telewidzowie będą mogli obejrzeć tę wyjątkową produkcję w swoim domu na antenie telewizji Polsat.

Polsat jako pierwszy wyemituje polski film „Gierek”

Już dziś o godzinie 20.00 będziemy świadkami pierwszej w Polsce telewizyjnej premiery długo wyczekiwanego filmu „Gierek”. Wybitną produkcję, w której zagrało mnóstwo utalentowanych polskich gwiazd, będzie można oglądać na antenie telewizji Polsat, która pod tym względem znacząco przebiła inne stacje w naszym kraju.

Polska produkcja, opowiadająca historię życia Edwarda Gierka, czyli polskiego polityka oraz członka Polskiej Partii Robotniczej i Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej, miała swoją światową premierę 21 stycznia 2022 roku.

„Gierek” to opowieść żony i matki Edwarda Gierka, które na własnej skórze przeżyły brudną politykę, która wbrew pozorom dotknęła również ich rodziny. W filmie mamy szansę zobaczyć plejadę polskich gwiazd, takich jak Małgorzata Kożuchowska, która wcieliła się w postać Stanisławy – żony głównego bohatera, czy Michała Koterskiego, który perfekcyjnie odegrał samego Edwarda Gierka.

W filmie występują również Antoni Pawlicki, Agnieszka Więdłocha, Ewa Ziętek, Sebastian Stankiewicz, Damian Bajorek oraz Rafał Zawierucha.

Zobacz zwiastun filmu:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd
    2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem
    3. „Jestem gotowa na więcej”. Katarzyna Cichopek przekroczyła swoje granice, obiecała to swojemu synowi

 

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.