Już dziś na antenie TVP będzie można zobaczyć premierę spektaklu „Damy i huzary”. W produkcji zagrają największe polskie gwiazdy. O czym dokładnie opowiada film?

Już dziś 24 stycznia będzie można oglądnąć niesamowitą inscenizację „Damy i huzary”. Wciągający film w iście gwiazdorskiej obsadzie to rewelacyjny sposób na spędzenie zimowego wieczoru. O której będzie można obejrzeć produkcję TVP?

Damy i huzary: Już dziś wieczorem premiera spektaklu na antenie TVP

Dziś 24 stycznia na antenie TVP będzie można zobaczyć premierę rewelacyjnego filmu kostiumowego pod tytułem „Damy i huzary”. Trzymająca w napięciu inscenizacja sztuki teatralnej w reżyserii Olgi Lipińskiej to idealny sposób na spędzenie zimnego styczniowego wieczoru. W jednym z najlepszych przedstawień Freudowskich w dziejach Teatru Telewizji zagrają najwybitniejsi polscy aktorzy.

„Damy i huzary”, które będą mieć swoją premierę na antenie TVP, to opowieść o losach majora, rotmistrza i ich grupy przyjaciół. Pewnego dnia uwielbiający męskie rozrywki panowie muszą gościć w swoich progach trzy siostry: panią Orgonową, panią Dyndalską oraz pannę Anielę, które mają wobec głównego bohatera pewien plan. Kobiety chcą wydać córkę jednej z nich — Zofię za mąż za majora. Na miejscu okazuje się, że uwagę pań zwraca ktoś zupełnie inny, czego żadna z nich nigdy by się nie spodziewała.

Inscenizacja sztuki teatralnej uważana jest za jedną z najwybitniejszych. Na ekranie pojawią się najpopularniejsi polscy aktorzy, między innymi Bożena Dykiel, Danuta Szaflarska, Marek Walczewski, Wojciech Pokora czy Zofia Kucówna. „Damy i huzary” będzie można oglądać na antenie TVP 1 już dziś o godzinie 21. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kurdej-Szatan z mężem błagają o pomoc. Aktorka pokazała przykre nagranie z dzieckiem
  2. Zniknął na 6 lat. Niesłychane, kto nagle pojawił się w studiu „Dzień dobry TVN”
  3. Kolejna gwiazda chce dokonać apostazji. Opublikowała nagłe oświadczenie