Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dzisiaj o 21:10 Polsat wyemituje koncert ku czci Krzysztofa Krawczyka
Karol Zaborowski
Karol Zaborowski 10.04.2021 13:09

Dzisiaj o 21:10 Polsat wyemituje koncert ku czci Krzysztofa Krawczyka

Jaka to melodia
fot. Gadini, Pixabay

Polsat postanowił uczcić pamięć o Krzysztofie Krawczyku niezwykłym wydarzeniem. Jeszcze dzisiaj o 21:10 zostanie wyemitowany koncert upamiętniający artystę. Widzom ciężko będzie powstrzymać łzy wzruszenia.

Nagła śmierć Krzysztofa Krawczyka była ciosem dla całej polskiej branży muzycznej. Za pośrednictwem stacji TVP będzie można obejrzeć pogrzeb muzyka. Jednak Polsat postanowił w inny sposób upamiętnić jego wspaniałą twórczość.

Krzysztof Krawczyk stworzył masę utworów, z czego wiele z nich nuconych jest po dziś dzień. Artysta uwielbiał też koncertować, a jednym z najlepiej zapamiętanych koncertów z jego udziałem był ten z okazji 45-lecia pracy artystycznej Krzysztofa Krawczyka.

Polsat zaplanował specjalny koncert, aby uczcić Krzysztofa Krawczyka

Choć sam koncert odbył się 13 lat temu, to znają go doskonale wszyscy fani Krzysztofa Krawczyka. Z tego też względu to właśnie poprzez emisję tego koncertu Polsat zdecydował się upamiętnić artystę.

Koncert odbył się w na scenie Opery Leśnej w Sopocie, gdzie u boku Krzysztofa Krawczyka mogliśmy zobaczyć takich artystów jak zespół Trubadurzy, Edytę Bartosiewicz, Muńka Staszczyka, Norbiego i Edytę Górniak.

Ponowna transmisja całego wydarzenia jest bez wątpienia doskonałym sposobem na przypomnienie sobie największych przebojów Krzysztofa Krawczyka. Co więcej, pozwala nam też wrócić pamięcią do lat, kiedy każdy z nas mógł wybrać się na jego koncert, aby podziwiać jego kunszt na żywo.

Nie ulega wątpliwości, że możliwość ponownego zobaczenia Krzysztofa Krawczyka na scenie, będzie ze sobą niosła ogromny bagaż emocjonalny.

Oczywiście inne telewizje również postanowiły upamiętnić Krzysztofa Krawczyka. Zrobił to, chociażby TVN, który zdecydował się na zmianę wyglądu czołówki do serialu „Na Wspólnej”. Tytułową piosenkę do produkcji wykonał właśnie Krzysztof Krawczyk.

Z tego też względu po śmierci muzyka, czołówka serialu stała się czarno-białą, a na dole ekranu pojawił się rok narodzin oraz śmierci Krzysztofa Krawczyka.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: jastrzabpost.pl