Ramówka TVP jest raczej stała, ale na tyle elastyczna, by zmieścić wyjątkowe wydarzenia, które ciekawią miliony telewidzów. Dziś o 18:00 wyemitowane zostanie jedno z nich.

Mowa oczywiście o Pucharze Świata w skokach narciarskich, który w ten weekend odbywa się w naszym, rodzimym Zakopanem. Nic więc dziwnego, że wydarzenie to budzi takie zainteresowanie.

TVP wyemituje konkurs w Zakopanem

W tym sezonie większość konkursów w ramach Pucharu Świata w skokach narciarskich transmitowana jest przez TVN, ale w tym wypadku mamy wyjątek. Wspomniana wyżej stacja posiada bowiem tylko prawa do transmisji zawodów rozgrywanych poza Polską. Te odbywające się na terenie naszego kraju wciąż są realizowane przez Telewizję Polską.

TVP zadbała o to, by kibice mieli zrelacjonowany calutki weekend. Dziś bowiem odbywają się dopiero kwalifikacje, ale mimo to Telewizja Polska zdecydowała się je wyemitować na swoim głównym kanale o godzinie 18:00. Nie zrobiłaby jednak tego, gdyby nie spodziewała się gigantycznego zainteresowania. Szacuje się, że przed telewizorami może zasiąść nawet kilka milionów kibiców.

Pozostaje więc trzymać kciuki za to, że fani będą mieli co podziwiać. Wiadomo bowiem, że ten sezon jest w wykonaniu polskich skoczków wyjątkowo średni, a na dodatek w Zakopanem nie wystąpi nasz najlepszy reprezentant, Kamil Stoch, który doznał kontuzji stawu skokowego.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Zobacz post:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Kamil Stoch (@kamilstochofficial)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Ich zaręczyn chyba nikt się nie spodziewał. W sieci aż huczy, aktorka pokazała nagranie
  2. Był policjantem w „Rodzinie zastępczej”. Teraz ma siwe włosy i brodę, ludzie oglądają się za nim na ulicy
  3. Co łączy Monikę Olejnik i Jurka Owsiaka? Można się zdziwić

Źródło: telemagazyn.pl