Już dzisiaj rozpoczął się wielki karnawał promocji w Biedronce i nie może nas tam zabraknąć. Papier toaletowy i chemia, produkty spożywcze, a także niezwykłe prezenty walentynkowe osiągnęły niewyobrażalnie niskie ceny. Warto się pospieszyć.

Te promocje w Biedronce to absolutny hit. Coś dla siebie znajdą panie i panowie domu, a przede wszystkim ci, którzy nadal poszukują walentynkowego prezentu dla drugiej połówki.

To niesamowite, co przygotowała Biedronka na nadchodzące dni. Szał promocji ruszył dziś, 10 lutego. Warto się pospieszyć — czas okazji jest ograniczony. Część z nich potrwa tylko do soboty.

Już dziś ruszyły wielkie promocje w Biedronce

Biedronka szykuje się do nadchodzącego święta zakochanych. Wpierw jednak trzeba zadbać o odpowiednią atmosferę.

Ten sklep doskonale wie, czego potrzebujemy zimą, aby nasza odporność nie spadła. Kiedy za oknem szaro i zimno, warto sięgnąć po soczyste, pełne witamin owoce, które już teraz znajdziecie w fantastycznej promocji w Biedronce.

Polskie Jabłka: soczystą Galę, chrupki Ligol, orzeźwiający Jonagold i słodki Szampion znajdziecie tylko za 1,49 zł za kilogram.

Atmosferę w nadchodzących dniach podkręci także zwariowana deska smakołyków, którą możecie skomponować sami i zaskoczyć druga połówkę. Nawet do 47% mniej zapłacicie za soczyste owoce. Tylko do soboty winogrono różowe, śliwki i truskawki znajdziecie w niewyobrażalnie niskich cenach.

Promocje w biedronce
Źródło: screen/biedronka.pl

Promocje w Biedronce nie mogą ominąć tych, którzy nadal zastanawiają się nad walentynkowym prezentem dla drugiej połówki. Aż do 14 lutego bukiet 11 pięknych, czerwonych róż kupicie za jedyne 7,99 zł.

W ofercie znajdziecie także szeroki wybór słodyczy, czekoladek i pralin. Produkty Wedla, kultowe Merci czy Raffaello w supercenach, nawet do 62% taniej.

Promocje w Biedronce
Źródło: screenshot/biedronka.pl

Nie ma na co czekać. Promocje w Biedronce czekają na spragnionych jakości i dobrych cen.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Nagłe oświadczenie Katarzyny Cichopek. Chodzi o „Pytanie na śniadanie”
  2. Widzowie TVP zaniemówią. Stacja właśnie ogłosiła, co pokaże dzisiaj o 21:55
  3. Napłynęły informacje o stanie zdrowia Maryli Rodowicz. Przykre, co działo się w szpitalu

Źródło: biedronka.pl

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl