Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ed Sheeran usłyszał o chłopcach, którzy byli bici i gwałceni. Natychmiast zareagował
Martyna Cikacz
Martyna Cikacz 11.04.2018 01:44

Ed Sheeran usłyszał o chłopcach, którzy byli bici i gwałceni. Natychmiast zareagował

Ed Sheeran
youtube.com

Ed Sheeran okazał ogromne serce piątce afrykańskich dzieci. Chłopcy byli ofiarami codziennych pobić i brutalnych gwałtów. Piosenkarz nie pozostał obojętny na nieszczęście dzieci i postanowił zmienić ich życie na dużo lepsze. Spełnił ich największe marzenie… 

Ludzie w dzisiejszych czasach stają się obojętni na krzywdę innych osób. Często udają, że nie dostrzegają problemu lub swoich mają tak wiele, że nie są w stanie pomagać dodatkowo innym. Ed Sheeran dowiedział się o historii chłopców, która dosłownie nim wstrząsnęła. Piosenkarz stwierdził, że nie może pozostawić ich samym sobie i zrobi wszystko, aby zmienić ich życie na lepsze.

Ed Sheeran zmienił życie chłopca z Liberii

Gwiazdor dowiedział się o przykrościach, z którymi codziennie muszą się zmagać chłopcy. Przeraziły go nie tylko warunki, w jakich musieli funkcjonować, ale również to, jaką krzywdę wyrządzają im inni ludzie. Stwierdził, że musi zrobić coś, co w końcu zakończy koszmar dzieci.

Piosenkarz postanowił wystąpić w dokumencie, który opowiada o chłopcu – JD i jego kolegach. Dzieci wiele razy stawały się ofiarami pobić i gwałtów. Produkcja, w której wystąpił Ed, miała uświadomić ludziom, z jakimi problemami zmagają się dzieci zamieszkujące ulice. Bezdomni nieletni bez pomocy dorosłych przeżywają w swoim życiu prawdziwe piekło.

Wzruszająca historia chłopca

Kiedy Ed Sheeran zapoznał się z historią JD, nie był w stanie powstrzymać łez. Dziecko, chociaż w swoim życiu nie zaznało dobra, było bardzo pozytywnie nastawione do świata i życia. Uśmiech nie schodził z jego twarzy i powiedział, że na pewno w życiu spotkają go jeszcze kiedyś dobre rzeczy. Chłopiec zyskał tym serce Sheerana.

Piosenkarz powiedział, że zrobi wszystko, by wyrwać dzieci ze slumsów. Stwierdził, że jest to w zasięgu jego możliwości i w tym celu zakupił dom w centrum stolicy, w którym zamieszkał JD wraz z czterema kolegami.

Kobieta o imieniu Ma podjęła się sprawowania opieki nad chłopcami. Dzięki piosenkarzowi chłopcy w końcu zaznali spokój i powoli odzyskują poczucie bezpieczeństwa, którego od najmłodszych lat nie mieli. Rozpoczęli naukę i jak sami mówią, spełniają swoje marzenia. Są bardzo wdzięczni piosenkarzowi za dobro i ogromne serce, które im okazał. JD zdradził, że w przyszłości chciałby zostać prezydentem. Was również poruszył gest gwiazdy?

ZOBACZ FILM:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Brutalnie zgwałcił ją na planie filmu porno. Ta sprawa może być ciosem dla branży
  2. Biedronka rozdaje produkty za darmo! Tylko dzisiaj skorzystasz z tej akcji
  3. Dominika Kulczyk PRZYŁAPANA. To podważa autentyczność jej programu

Źródło: popularne.pl