Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ed Sheeran wziął ślub! Kim jest jego żona?
Barbara Ruppel
Barbara Ruppel 28.08.2018 18:00

Ed Sheeran wziął ślub! Kim jest jego żona?

Fot.instagram.com @teddysphotos

Ed Sheeran wziął ślub w sekrecie przed wszystkimi! Brytyjski piosenkarz znany z tego, że nie dzieli się publicznie swoim życiem prywatnym, jednak podczas udzielanego wywiadu przyznał się, że jest już po ślubie.

Podczas wywiadu dla Access wyszło na jaw, że popularny wokalista i jego wieloletnia partnerka i szkolna miłość, Cherry Seaborn są małżeństwem.

Ed Sheeran wziął ślub. Kim jest żona Eda Sheerana?

Osoba przeprowadzająca wywiad z Edem Sheeranem zapytała w pewnym momencie o plany związane ze ślubem, wtedy speszony piosenkarz zrobił się cały czerwony i wskazał na błyszczącą obrączkę na swojej lewej dłoni. Na entuzjazm prowadzącego wywiad Sheeran odpowiedział tylko krótkim:

-Nie lubię za bardzo robić wszystkiego publicznie.

Artysta znany jest ze swojej prywatności, pilnie strzegł swojego związku z Cherry Seaborn przed paparazzi. Kiedy internet dowiedział się, że Ed Sheeran wziął ślub, media oszalały i chciały znać szczegóły tej sekretnej ceremonii. Ale na razie Ed milczy na temat swojego ślubu i nie zanosi się na długi post czy wywiad o ślubie.

Ze swoją żoną, Cherry Seaborn poznali się jeszcze w szkole, ale spotykać zaczęli się dopiero w 2015 roku. Para ogłosiła swoje zaręczyny 20 stycznia 2018 roku.

Cherry jest wyśmienitą hokeistką — była w oficjalnym składzie angielskiej drużyny narodowej w hokeju dla osób poniżej 18 roku życia. Z drużyną zdobyła srebro i brąz. Cherry jest również bezpośrednią inspiracją dla hitowej piosenki Perfect, którą Ed nagrał w 2017 roku. Kiedy piosenkarz napisał piosenkę wysłał ją Cherry, by sprawdzić, czy jej się podoba, kiedy dziewczyna zaaprobowała Perfect wokalista postanowił wysłać utwór do swojej wytwórni.

W jednym z wywiadów Ed Sheeran zapytany o Cherry powiedział, że nigdy nie planował umawiać się z aktorką lub piosenkarką, od zawsze wiedział, że Cherry jest tą jedyną.

Cóż, my nadal nie możemy otrząsnąć się z faktu, że Ed Sheeran wziął ślub. Życzymy młodej parze wielu szczęśliwych lat razem.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Ed sheeran wziął ślub
Ed Sheeran wziął ślub
Ed Sheeran wziął ślub

ZOBACZ TEŻ:

  1. KFC to twoje życie? Powstała świeczka, która pachnie kurczakami
  2. Polak zagra w filmie Tarantino! Obok Leonarda DiCaprio i Brada Pitta
  3. Quebonafide kiedyś i dziś. Raper nie zawsze był „badboy’em”

źródło: joe.ie, dailymail.co.uk, pudelek.pl