Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Anja Rubik w mocnych słowach o Jarosławie Kaczyńskim „Prezes uważa, że edukacja seksualna to demoralizacja dzieci”
Robert Głowacki
Robert Głowacki 04.10.2019 13:25

Anja Rubik w mocnych słowach o Jarosławie Kaczyńskim „Prezes uważa, że edukacja seksualna to demoralizacja dzieci”

mama

Edukacja seksualna w Polsce jest na tak niskim poziomie, że muszą zajmować się nią celebryci, jak robi to np. Anja Rubik. Modelka od kilku lat jest mocno zaangażowana w edukację seksualną, wydała nawet poświęcony temu tematowi poradnik dla młodzieży. Po ostatnich doniesieniach o projekcie, który ma karać edukatorów seksualnych, gwiazda skrytykowała samego prezesa Kaczyńskiego. Prezes uważa, że edukacja seksualna to demoralizacja dzieci – napisała na Instagramie.

Anja Rubik od kilku dobrych lat mocno angażuje się w akcje społeczne oraz politykę. Modelka regularnie uczęszcza na antyrządowe marsze, paradę równości, a także zajmuje się szerzeniem edukacji w zakresie seksualności. Edukacja seksualna w Polsce kuleje, a Rubik dzięki swoim zasięgom zwraca uwagę na problem, jakim jest jej brak.

Edukacja seksualna będzie karana?

Kilka dni temu cały Internet obiegła informacja o nowym projekcie obywatelskim, który zakłada, że osoby, które edukują seksualnie ludzi poniżej 18 roku życia, będą karane nawet 3 latami pozbawienia wolności. Swój sprzeciw wobec kuriozalnego projektu wyraziło wiele publicystów, a także gwiazd m.in. Maffashion, Joanna Przetakiewicz, czy Karolina Korwin Piotrowska. Swoje krytyczne zdanie wyraziła oczywiście też Anja Rubik, dla której edukacja seksualna jest tematem bardzo ważnym.

Edukacja seksualna

Jak wiecie, organizacja Stop Pedofilii stara się wprowadzić prawo, które przewiduje karę do 3 lat więzienia za edukację seksualną, która w rzeczywistości ma pozytywny wpływ na nasze zdrowie, bezpieczeństwo, tolerancję, zrozumienie samego siebie i drugiego człowieka, zrozumienie własnego ciała, tłumaczy czym jest świadoma zgoda – zaczęła swój wpis na Instagramie modelka.

Edukacja seksualna

Anja Rubik atakuje Jarosława Kaczyńskiego

Anja Rubik nie traci zapału i wciąż prężnie używa swoich zasięgów, aby uświadomić obserwatorów o zagrożeniu, jakie niesie za sobą kontrowersyjny projekt obywatelski. Gwiazda w dalszej części swojego emocjonującego wpisu uderza w samego Jarosława Kaczyńskiego.

Prezes Jarosław Kaczyński uważa, że edukacja seksualna w szkołach to celowa demoralizacja dzieci. Łatwo się domyślić, że taki projekt będzie miał wsparcie jego rządu. Na razie to tylko projekt, ale jak widać żyjemy w czasach, gdy nawet najbardziej niedorzeczne pomysły stają się rzeczywistością – kontynuuje modelka.

Pod koniec swojej wypowiedzi Anja Rubik ponownie zachęca swoich fanów, aby ci nie byli bierni i poszli na wybory, ponieważ tylko my sami możemy coś z tym zrobić.

Nadchodzą wybory. Pamiętajcie, że macie prawo do wielu rzeczy, ale przede wszystkim do edukacji i informacji. Nie pozwólmy go odebrać sobie i kolejnym pokoleniom Polek i Polaków – podsumowała gwiazda.

Co ciekawe, po jakimś czasie Anja Rubik usunęła swój wpis, jednak my zdążyliśmy już go zapisać.

Edukacja seksualna

ZOBACZ TEŻ:

  1. Proszek Zygmunta Chajzera przez 2 dni dostępny w jednym z najpopularniejszych dyskontów
  2. Kobieta w sklepie zaczepiła matkę z małym dzieckiem. Wyszeptała do niego: „pożegnaj się z mamusią”
  3. Beata Kozidrak wyjawiła smutną tajemnicę. To bardzo przykre
  4. Anja Rubik w mocnych słowach o Jarosławie Kaczyńskim „Prezes uważa, że edukacja seksualna to demoralizacja dzieci”
  5. Przypadkiem zobaczyła monitoring z wesela. Jest zdruzgotana, goście nie wiedzieli, że wokół były ukryte kamery
  6. Ten test powie o Tobie więcej niż każdy psycholog. Wystarczy odpowiedzieć na kilka pozornie prostych pytań
  7. SCHOROWANA SPRZĄTACZKA Z OLSZTYNA WYGRAŁA 13 MILIONÓW! A TO WSZYSTKO DZIĘKI NIEPOZORNEMU DROBIAZGOWI