Lelum.pl

Fot. Wikimedia PISF – Dyrektor programowy TVN Edward Miszczak. Fot. Marcin Kułakowski, PISF (flickr) CC BY 2.0, instagram.com/ankacieslak

Edward Miszczak oświadczył się Annie Cieślak? „Jest oszołomiona szczęściem”

11 Września 2020

Autor tekstu:

Mateusz Sidorek

Edward Miszczak i Anna Cieślak to para, która już od dawna wzbudzała wielkie emocje w polskim show-biznesie. Wiele wskazuje na to, że zakochani postanowili przenieść swoją relację na kolejny poziom. W mediach pojawiły się informacje o zaręczynach dyrektora programowego TVN.

Edward Miszczak i Anna Cieślak to para, która już od dawna wzbudzała wielkie emocje w polskim show-biznesie. Wiele wskazuje na to, że zakochani postanowili przenieść swoją relację na kolejny poziom. W mediach pojawiły się informacje o zaręczynach dyrektora programowego TVN.

Edward Miszczak wraz ze swoją ukochaną spędzali urlop w malowniczym miejscu we Francji, chcąc odpocząć trochę od medialnego zamieszania. Odkąd informacje o ich związku zostały potwierdzone w kwietniu 2020 roku, stali się jedną z najgorętszych par w polskim show-biznesie. Między dyrektorem programowym TVN a aktorką zaiskrzyło już w 2019 roku, gdy wpadli na siebie podczas imprezy, która zamykała krakowski festiwal Off Camera. Do ich spotkania miał przyczynić się Piotr Woźniak-Starak.

Edward Miszczak i Anna Cieślak rozchwytywani przez media

Chociaż media natychmiast zaczęły interesować się tą relacją zarówno Edward Miszczak, jak i jego partnerka niechętnie dzielili się swoim życiem prywatnym z dziennikarzami. Oboje bardzo poważnie traktują swój związek i planują już wspólną przyszłość, jednak fani na próżno czekali na szczegóły. Niektórzy internauci zaczęli pozwalać sobie nawet na złośliwe komentarze.

Gienek Loska

Jednak Edward Miszczak i Anna Cieślak nie przejmowali się opinią publiczną, nie uważając, że ktokolwiek ma prawo do wchodzenia w ich prywatne życie. Niedawno jednak w mediach pojawiła się bardzo interesująca informacja. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez portal Pudelek.pl wiele wskazuje na to, że dyrektor programowy TVN oświadczył się partnerce podczas wakacji.

  1. Cały świat pogrążony w żalu. Nie żyje wspaniała aktorka, wszyscy widzieliśmy film z jej udziałem
  2. Czołowa gwiazda „Klanu” nie żyje. Scenarzyści planują uśmiercić również jej postać

Edward Miszczak i Anna Cieślak zaręczyli się we Francji?

Według dziennikarzy popularnego portalu Edward Miszczak zaskoczył swoją ukochaną, oświadczając się jej podczas wspólnego urlopu we Francji. Chociaż para już wcześniej miała rozmawiać o tym poważnym kroku, to jednak Anna Cieślak nie spodziewała się, że dojdzie do tego tak szybko.

Edward oświadczył się Ani! Stało się to dosłownie kilka tygodniu temu, podczas urlopu, który wspólnie spędzili we Francji. Edward wszystko zaplanował już wcześniej – przy wybieraniu destynacji miał w głowie, że musi to być bardzo romantyczne miejsce – słowa informatora cytuje Pudelek.pl.

Najwyraźniej Edward Miszczak nie mógł dłużej czekać i postanowił poprosić o rękę swoją wybrankę. Trzeba przyznać, że trudno byłoby wybrać lepsze miejsce. W końcu Francja to kraj miłości – właśnie tam mnóstwo par udaje się w romantyczne podróże.

Ania jest oszołomiona szczęściem. Edward naprawdę ją zaskoczył, mimo że rozmawiali o ślubie. Nie spodziewała się jednak, że tak pięknie i romantycznie wszystko zorganizuje. We Francji spędzili trzy tygodnie, a po powrocie do Polski udali się jeszcze na kilka dni do posiadłości Staraków na Mazurach – czytamy na portalu.

Pozostaje już tylko czekać na informacje o tym, kiedy Edward Miszczak i Anna Cieślak wezmą ślub. Według mediów aktorka całkowicie odmieniła dyrektora programowego TVN, który wcześniej znany był głównie ze swojego pracoholizmu, jak twierdzi Pudelek.pl.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Edward Miszczuk

Edward Miszczak i Anna Cieślak poznali się już w listopadzie 2019 roku podczas imprezy kończącej krakowski festiwal Off Camera.

Na Wspólnej

Wiadomość o tym, że zostali parą, pojawiła się w mediach w kwietniu 2020 roku.

Edward Miszczak
Fot. Wikimedia PISF – Dyrektor programowy TVN Edward Miszczak. Fot. Marcin Kułakowski, PISF (flickr) CC BY 2.0

Edward Miszczak miał poprosić partnerkę o rękę podczas tegorocznych wakacji we Francji.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Polsat przekazał dramatyczne wiadomości. Łodzie zaczęły tonąć, rozbijały się o skały. Wiadomości z zagranicy wprawiają w osłupienie
  2. Przepowiednie dla Polski. Jasnowidz wyjawił, co stanie się w 2020. Porażające
  3. Żona skarżyła się na ogromny ból brzucha. Gdy lekarze podali przyczynę, mąż złożył pozew o rozwód
  4. Dagmara Kaźmierska błaga o pomoc. Trwa dramatyczna walka z czasem

Źródło: pudelek.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Plotki i gwiazdy

Roksana Węgiel powiedziała, czy zrobiłaby aborcję. Jej odpowiedź nie zostawia wątpliwości
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Conan Kaźmierski przeszedł zabieg. Opisał, co się działo w gabinecie. "Czemu ja nie poszedłem do kogoś innego"
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Nie żyje Piotr Wysocki. Gwiazdor "Czterech pancernych" i "Kariery Nikodema Dyzmy" zginął w pożarze
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Nowa partnerka zachwyciła fanów jedną cechą. Marcin Hakiel za to oberwał
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

"Muszę, bo się uduszę". Anna Mucha nie czekała, aż bus się zatrzyma, potrzeba była zbyt silna
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Najpierw ciężki wypadek, potem fatalna diagnoza. Alicja Walczak z "Big Brothera" przeszła trudne chwile
Czytaj więcej >
Mateusz Sidorek

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]