Edyta Golec co prawda nie jest twarzą popularnego, folkowego zespołu, bo bardziej kojarzony jest z nim jej mąż oraz jego brat, ale artystka jest z kapelą związana w zasadzie od samego początku. Wszystko za sprawą jej wyjątkowej relacji z ukochanym, o której opowiedziała nieco więcej.

Jakiś czas temu, przy okazji Walentynek, Edyta Golec udostępniła post z kompilacją zdjęć ze swoim mężem. Niektóre są dosyć aktualne, ale jedno z nich przedstawia zakochaną parę w młodości. Jak wówczas wyglądali?

Jak Edyta Golec wyglądała w młodości?

Wspomniana fotografia została prawdopodobnie wykonana w dniu jej ślubu, ponieważ wskazują na to ubrania ukochanych. Mogą to potwierdzać także ich szczere, pełne miłości uśmiechy. Ten szerszy należy do Łukasza, który, jak widać, w zasadzie nic się nie zmienił. Już wtedy nosił bardzo charakterystyczne dla siebie, długie włosy spięte w kucyk.

Edyta Golec również została łaskawie potraktowana przez czas i od tamtego momentu niewiele się zmieniła. Wtedy zachwycała jednak naturalnym pięknem jeszcze bardziej. Na zdjęciu widać, że nie była nawet specjalnie pomalowana, a i tak prezentowała się zjawiskowo. Nic dziwnego, że gdy Łukasz się z nią związał, na inne już nie patrzył. Wskazuje na to też opowieść, którą Edyta dołączyła do fotek. Wyjawiła w niej, że jej obecny mąż jest także jej pierwszą miłością.

– Z góralami jest konkret. „Oddaj mi się” bez owijania w bawełnę i bez zbędnych romantyzmów pisze, zachwalając góralskie podejście do miłości.

Małżeństwo Golców trwa już 22 lata. Ich miłość dała już nawet trzy owoce w postaci dwóch synów i córki. Bartłomiej ma 18 lat, jego siostra Antonina jest o 2 lata młodsza, a najświeższą pociechą małżeństwa jest 14-letni Piotr. Co warto podkreślić, najstarsze z dzieci już próbuje kultywować rodzinne dziedzictwo muzyczne, gdyż jest członkiem innego, folkowego zespołu.

Kapela nazywa się „Highlander Project” i dopiero rozkręca się ze swoją działalnością. Edyta Golec niedawno publikowała na Instagramie post, przy okazji którego zaprezentowała całą formację muzyczną i zachęciła fanów do wpłacania datków na pierwszy, poważny projekt tworzony przez młodzież. Myślicie, że Bartłomiej i przyjaciele będą w stanie zrobić furorę w całym kraju tak, jak udało się to jego rodzicom?

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Prawda wyszła na jaw, Krzysztof miał cel w zgłoszeniu do „Rolnika”. Manowska właśnie ujawniła
  2. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
  3. W domu Małgorzaty Kożuchowskiej zapadła poważna decyzja. Aktorka musiała zrobić to dla taty

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl