Edyta Golec nie mogła opanować śmiechu, kiedy nagrywała poczynania swojego męża. W szaleńczo dokazującym mężczyźnie aż trudno rozpoznać słynnego bliźniaka. Media obiegło przekomiczne video, a jego głównym bohaterem został Łukasz Golec.

Edyta Golec od ponad 20 lat jest żoną jednego ze słynnych braci. Piękna altowiolistka i jeden z najsłynniejszych bliźniaków w Polsce stworzyli niezwykle trwały związek, który, zwłaszcza w ostatnim czasie, wzbudza szczególne zainteresowanie mediów.

Łukasz Golec i jego żona cieszą się sympatią fanów, zwłaszcza za sprawą zabawnych anegdot i zaskakujących ciekawostek, ujawnianych podczas wywiadów i na profilach społecznościowych. Oboje utrzymują starają się utrzymywać bliskie kontakty ze swoją publicznością. Jednak ostatnia relacja mogła zaskoczyć nawet najbardziej oddanych słuchaczy.

Edyta Golec nagrała swojego męża. Tak bawił się Łukasz Golec

Łukasz i Edyta grają wspólnie znacznie dłużej, niż istnieje Golec uOrkiestra. Para poznała się jeszcze w szkole średniej i to właśnie przyszły partner zaprosił ją do orkiestry „Wierchy” z Milówki. Później dołączyła do słynnego zespołu, jako wokal i altowiolistka.

Mimo iż grupa działa na scenie od niemal ćwierćwiecza, ich głowy cały czas są pełne pomysłów, co wydać, chociażby po ostatnich postach i relacjach. Muzycy zapowiedzieli kolejne weekendowe koncerty. Wiemy też, że już wkrótce będziemy mogli usłyszeć zupełnie nowe piosenki.

– Połowa tygodnia, a ja nieźle nakręcona, ale gdy #idzienowe, to jakoś bardziej chce się żyć. Oczywiście, jak to z piosenkami — publiczność sama zweryfikuje i oceni, ale ten fun, jaki towarzyszy podczas tworzenia, rekompensuje wszystkie zawiedzione nadzieje.

– Chwilo trwaj – czytamy we wpisie.

Teraz na Instagramie altowiolistki pojawiła się przekomiczna relacja — prosto z nagrań. Okazuje się, że proces tworzenia nowych utworów dosłownie poderwał Łukasza do tańca. Edyta Golec nie mogła powstrzymać się od śmiechu, kiedy jej mąż wirował na parkiecie w domowych klapkach.

Z pewnością także fani nie pozostaną obojętni wobec takiej muzyki. Pozostaje więc tylko czekać na premiery.

Edyta Golec Łukasz Golec
fot. instagram.com/edytagolecofficial
Edyta Golec Łukasz Golec
fot. instagram.com/edytagolecofficial
Edyta Golec Łukasz Golec
fot. instagram.com/edytagolecofficial
Edyta Golec Łukasz Golec
fot. instagram.com/edytagolecofficial
Edyta Golec Łukasz Golec
fot. instagram.com/edytagolecofficial

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Tuż przed śmiercią Krzysztof Krawczyk podjął kluczową decyzję. Rodzina do dziś nie może się porozumieć
  2. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
  3. Zygmunt Chajzer zabrał głos ws. syna. Aferę skomentował krótko i dosadnie

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl