Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Edyta Golec pochwaliła się, z kim spędza gorące dni. Nie miała pojęcia, kto wtargnął na drugi plan zdjęcia
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 27.06.2022 20:26

Edyta Golec pochwaliła się, z kim spędza gorące dni. Nie miała pojęcia, kto wtargnął na drugi plan zdjęcia

Edyta Golec
fot. instagram.com/edytagolecofficial

Edyta Golec pokazała na Instagramie wakacyjną fotografię. Wyszło na jaw, z kim spędza letnie, upalne dni. Nie miała jednak pojęcia, że w romantyczny kadr wdarł się mistrz drugiego planu. Aparat uchwycił zabawny moment.

Edyta Golec z pewnością nie może narzekać na nudę. Kultowa uOrkiestra koncertuje przez cały rok, jednak sezon letni zawsze oznacza więcej scen, więcej festiwali i więcej okazji do rozruszania publiczności na świeżym powietrzu.

Niezwykłe jest to, że mimo ponad 20-letniego stażu, zespół założony przez słynnych bliźniaków z Milówki nadal cieszy się niesłabnącą popularnością. Świadczą o tym, chociażby zdjęcia i nagrania, które pokazują tłumy bawiące się i skandujące podczas koncertów.

Edyta Golec na wakacyjnym zdjęciu. Nie miała pojęcia, że w kadr wkradł się mistrz drugiego planu

Jednak nawet największe gwiazdy potrzebują odpoczynku. Po dość intensywnym czasie i licznych występach — m.in. w Opolu oraz Mikołowie — Edyta Golec i jej bliscy nareszcie mogli zażyć zasłużonego relaksu. Na oficjalnym profilu uOrkiestry pojawił się sielski kadr, choć uwagę przykuwa na nim jeden, zabawny szczegół.

Okazało się, że piękna altowiolistka i jej ukochany wspólnie korzystają teraz z uroków rodzinnych Beskidów. Ulgę w upalnych, letnich dniach przyniósł im strumień — małżonkowie zdjęli buty i stanęli w płytkim korycie, aby zapozować do romantycznej fotografii. Widok ten był tak pełen uroku, że w pierwszej chwili mogliśmy nie zauważyć postaci za ich plecami.

Po takim szalonym i energetycznym weekendzie spędzonym z Wami. Opolu, Kikole i Mikołowie, przyszedł czas na chillout w towarzystwie Mistrza drugiego planu – czytamy obok zdjęcia.

Łukasz i Edyta Golec słodkim całusem wyrażali sobie uczucie, a w kadr niepostrzeżenie wdarł się drugi z braci, Paweł. Stanął w rozkroku, rozpostarł ramiona, a jego twarz wyrażała tyle ekspresji, że romantyczni bohaterowie pierwszego planu… zeszli na dalszy plan.

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Duża zmiana u Viki Gabor. Na koncercie TVP pojawiła się w zaskakującej kreacji
  2. „Dzień Dobry TVN”: Do sieci trafiło nietypowe nagranie. Tego widzowie TVN nigdy nie mogli zobaczyć
  3. Olek Sikora porażony, właśnie przekazał niepokojące wieści. „Nie zostawię tej sprawy bez reakcji”

Tagi: Edyta Golec