Edyta Golec wczoraj opublikowała na Instagramie zdjęcia w bikini, które uwieczniały jej wypoczynek na czarnogórskiej plaży. Dziś jednak artystka udostępniła zdjęcie, które może wskazywać, że tak naprawdę wcale nie pojechała tam odpoczywać.

Do jednej z fotek dodała opis, w którym wszystko wytłumaczyła. Wydaje się jednak, że tak naprawdę jest on mrugnięciem okiem do obserwujących.

Co Edyta Golec robi w Czarnogórze?

Dziś Edyta Golec wrzuciła fotkę, na której było widać, jak stoi uśmiechnięta przy sterze łodzi. Choć wszystko na zdjęciu wskazywało na to, że relaksuje się w najlepsze w trakcie rejsu, jej opis mówił już kompletnie co innego.

– Rozwiewam wszelkie wątpliwości. Ja tutaj wcale nie odpoczywam, tylko pracuję na morzu napisała artystka, dorzucając roześmiane emotikony.

Czyżby więc Edyta Golec przebranżowiła się i teraz była bossmanką na śródziemnomorskim wycieczkowcu? Choć jej kapela z pewnością nie jest już tak popularna, jak jeszcze dekadę temu, wydaje się, że wciąż nie ma potrzeby brać się za dodatkowe zlecenia. Po prostu bawi się świetnie i zebrało jej się na żarty.

Edyta Golec z mężem w Starym Barze

Dobry humor udzielał się Golcom jeszcze później. W kolejnych relacjach Edyta dodawała bowiem filmiki z malowniczej miejscowości, w której akurat znajdywała się z mężem. Bardzo rozbawiła ich jej nazwa, która budziła jednoznaczne skojarzenia.

Miejscowość nazywa się bowiem Stari Bar. Na kilku nagraniach ewidentnie roześmiana Edyta Golec słała fanom pozdrowienia z „baru” tak, jakby faktycznie udała się z mężem do jakiejś speluny. Obydwoje żartowali, że miejsce w niczym nie nawiązuje do swojej nazwy, bo jest piękne, klimatyczne i eleganckie.

Zobacz zdjęcie:

Edyta Golec
instagram.com/edytagolecofficial

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Edyta Golec wciąż myli męża ze szwagrem. Rozbrajające wyznanie gwiazdy Golec uOrkiestry
  2. Śniadanie w ogrodzie, wspólna kawa. Katarzyna Dowbor spędziła poranek z wyjątkową osobą, zdjęcie mówi wszystko
  3. You Can Dance. Między Katarzyną Cichopek a Idą Nowakowską zrobiło się gorąco. Żadna nie chce odpuścić

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl