Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Edyta Golec wczoraj podbiła Mrągowo. Żadna artystka tak nie wyglądała, brak słów, wielka klasa
Michał Fitz
Michał Fitz 13.08.2022 10:18

Edyta Golec wczoraj podbiła Mrągowo. Żadna artystka tak nie wyglądała, brak słów, wielka klasa

Edyta Golec
TRICOLORS/East News facebook.com/Polsat

Wczoraj w Mrągowie miejscowi widzowie oraz ci, którzy zasiedli przed telewizorami z włączoną stacją Polsat, mogli podziwiać Festiwal Weselnych Przebojów. Nie zabrakło na nim najsłynniejszej, góralskiej kapeli w kraju, w składzie której błyszczała Edyta Golec.

Formacja najbardziej kojarzona jest z bliźniakami, a nie żoną jednego z nich, ale o niej absolutnie nie wolno zapominać, bo jest niezwykle ważną częścią zespołu. Wczoraj to ona przyciągała wszystkie spojrzenia publiczności.

Edyta Golec w Mrągowie

Wiele artystek na tego typu rozrywkowych festiwalach decyduje się na krótkie, szałowe kreacje, dzięki którym łatwiej porusza im się na scenie. Te zwykle sprawiają też, że oczy publiki na pewno patrzą na nie. Edyta Golec osiągnęła podobny efekt dzięki kompletnie innej kreacji. Co miała na sobie?

Artystka założyła na siebie długą, zieloną suknię w kolorowe pasy zdobione regionalnymi wzorami. Ta odsłaniała w zasadzie tylko jej ramiona. Dodatkowo na głowie miała przepiękny, biały wianek, który dodawał jej uroku, wręcz niewinności. Zdecydowanie wyróżniała się na tle ubranych całkowicie na czarno kolegów z zespołu.

– Piękna — zachwyciła się nią jedna z internautek.

Zespół Edyty Golec skrytykowany

Choć część internautów doceniła występ i strój artystki, w sekcji komentarzy pod opublikowanym wideo z występu nie zabrakło też słów krytyki. Część użytkowników zarzucała „Golec uOrkiestrze”, że ta wciąż opiera swoją karierę na wylansowanych przed kilkunastoma laty hitach i tylko odcina od nich kupony.

Mało tego, nie zabrakło także przytyków politycznych, według których zespół ciągle ma się tak dobrze, bo występuje na festiwalach dzięki uprzejmości partii rządzącej.

– A ci od 15 lat w kółko jedno i to samo — pisze jedna z zawiedzionych widzek.

Zobacz zdjęcia:

Edyta Golec
Edyta Golec
Edyta Golec

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Mikołaj Roznerki i Adriana Kalska rozstali się. Co z wątkiem aktorów w „M jak miłość”?
  2. Ivan Komarenko uciekł z Warszawy w głąb Polski. Jego domem jest teraz „mały okręcik”
  3. Wygrywał nutki w „Jaka to melodia”, potem nagle zniknął. Co się z nim dzieje? Muzyk współpracuje z Wiśniewskim

Tagi: Edyta Golec