Trzeba przyznać, że Łukasz i Edyta Golec stworzyli rodzinę niczym z obrazka. Od ponad 20 lat stanowią wzorowe małżeństwo i wspólnymi siłami przygotowują swoje dzieci do dorosłego życia. Teraz artystka postanowiła uczcić Dzień Ojca i pokazała na Instagramie rodzinne zdjęcie sprzed lat.

Jeszcze kilka tygodni temu Łukasz i Edyta Golec po raz pierwszy w życiu mogli zasmakować stresu, który znają chyba tylko rodzice maturzystów. Ich najstarszy syn, Bartłomiej podchodził do egzaminu dojrzałości.

Pierwsze z dzieci gwiazd przyszło na świat w 2004 roku. Dwa lata później urodziła się mała Antonina, zaś po kolejnych dwóch — Piotr. Para zdobywała więc staż małżeński niemal jednocześnie z doświadczeniem rodzicielskim. Wiadomo, że altowiolistka jest niezwykle emocjonalna i bardzo przywiązana do rodziny. A jakim ojcem jest Łukasz Golec?

Edyta Golec pokazała zdjęcie męża i dzieci sprzed lat. Uczciła Dzień Ojca

Edyta Golec prezentuje się w mediach, jako prawdziwy wulkan energii. Można się domyślać, że jeśli chodzi o sprawy związane z nauką i maturami, to ona trzymała rękę na pulsie. W „Dzień dobry TVN” przyznała, że bardzo przeżywa ten czas. Z kolei jej mąż wydawał się podchodzić do egzaminów syna niemal ze stoickim spokojem.

Z wywiadów i rozmów wyłania się dość jasny obraz ich rodziny. To żona artysty dba w domu o dyscyplinę, której, jak przyznała w rozmowie z Martą Manowską, brakuje jej mężowi.

Łukasz Golec jest według jej słów raczej typem marzyciela chodzącego z głową w chmurach. Jednak z pewnością czuje silną więź z rodziną i dba o przyszłość dzieci. W „Dzień dobry TVN” podkreślał, że mimo wszystko poważnie podszedł do matury syna i zapewnił mu niezbędne korepetycje.

Teraz z okazji Dnia Ojca Edyta Golec pokazała pamiątkowe, rodzinne zdjęcie, które w pełen uroku sposób pokazuje relację pomiędzy jej mężem a trójką pociech. Fotografia pochodziła zapewne z jednego z rodzinnych wyjazdów, a dumny artysta po ojcowsku obejmował małych synów i córkę. Aż trudno uwierzyć, że ta gromadka powoli zbliża się ku dorosłości.

Które z dzieci waszym zdaniem najbardziej przypomina tatę?

Edyta Golec dzieci
fot. instagram.com/edytagolecofficial

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Doda wylądowała w wannie Macieja Dowbora, jest nagranie. Prezenter musiał się tłumaczyć
  2. Fani „Rancza” do dziś nie mogą wybaczyć twórcom 3 rzeczy. Największe absurdy, do których doszło na ekranie
  3. Katarzyna Cichopek zdobyła się na szczerość, wyznała, o czym od zawsze marzy. Plotki wkrótce się potwierdzą?

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl